Outlook na iOS obsłużysz też zegarkiem Apple

Outlook na iOS obsłużysz też zegarkiem Apple

Autor: Krzysztof Kapustka

Opublikowano: 8/6/2015, 3:43 PM

Liczba odsłon: 1998

Microsoft zaktualizował dziś swojego klienta poczty elektronicznej Outlook na platformę iOS. Najważniejszą z wprowadzonych w nowej wersji aplikacji zmian jest możliwość zarządzania naszą skrzynką pocztową z poziomu smart zegarka Apple Watch.

Jak czytamy w opisie wydanej dziś aplikacji Microsoft Outlook (1.3.5), z poziomu zegarka Apple będziemy mogli podejrzeć naszą skrzynkę odbiorczą lub za pomocą szybkiego pociągnięcia w górę po jego ekranie sprawdzić kolejne wydarzenie w kalendarzu. To oczywiście nie wszystko.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, bez problemu będziemy mogli przejrzeć nieprzeczytaną pocztę, a w razie konieczności szybko na nią odpisać, korzystając przy tym z gotowych szablonów odpowiedzi. Do wiadomości można także załączyć ikony emoji, a jeśli to konieczne, słownie podyktować do mikrofonu własną niestandardową treść.

To oczywiście tylko niektóre z nowości zaimplementowanych w Outlooku dla urządzeń iPhone, iPad, a teraz także Apple Watch. Co więcej, dla osób, które nie dysponują zegarkiem firmy Apple, Microsoft szykuje kilka nowych i ponoć niezwykle interesujących funkcji. Co to będzie? Tego nie wiemy, ale Microsoft zapewnia, że nie będziemy musieli na nie czekać zbyt długo. Jeśli pojawi się w tym obszarze coś nowego, damy Wam znać.

Nową wersję Outlook na iOS (również w wersji polskiej) z udostępnionym dziś dodatkiem dla urządzeń Apple Watch możecie już pobrać ze sklepu z aplikacjami iTunes.