"No Search" w Bing Chat teraz jako plugin

"No Search" w Bing Chat teraz jako plugin

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/26/2023, 5:40 PM

Liczba odsłon: 1161

W sierpniu Microsoft zaczął testy funkcji "No Search" z niewielką grupą użytkowników Czatu Bing. Pozwala ona korzystać z czatbota AI bez wyszukiwania przez niego odpowiedzi w Internecie. Początkowo funkcja była bezpośrednio dostępna w okienku czatu, ale w ostatnim czasie zmienił się jej status — teraz stała się wtyczką.

Pluginy mają za zadanie rozszerzyć możliwości Czatu Bing. Nie są one jego natywnymi funkcjami, a wtyczkami, które działają podobnie jak np. rozszerzenia przeglądarek. Bing Chat ma już dostęp do pewnej ograniczonej liczby pluginów, takich jak Adobe Express, MathSolver czy Spotify. Teraz do tej grupy dołączył "No Search". Co ciekawe, nadal nie jest on ogólnodostępny. Jeden użytkownik zapytał nawet, czy funkcja została wycofana. Mikhail Parakhin z Microsoft ujawnił, co tak naprawdę się dzieje.

To już miesiąc od tego posta, więc zastanawiam się, czy Twój zespół wycofał tę funkcję nosearch — pisze Yagami Kira. Nie, zrobiliśmy z niej plugin, UX-wise, i czeka on na ogólne wydanie pluginów — pisze szef Advertising and Web Services w Microsoft. Dodaje on, że testy z wczesnym dostępem są zawsze wybierani kompletnie losowo. Nie wyjawił jeszcze natomiast, kiedy dojdzie do tego wspomnianego wydania pluginów.

Dowiedz się więcej z naszego artykułu:

Źródło: https://www.neowin.net/news/the-upcoming-microsoft-bing-chat-no-search-feature-will-now-be-a-plugin/

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia