Microsoft przejął The Marsden Group, specjalistów od błyskawicznych operacji przemysłowych

Microsoft przejął The Marsden Group, specjalistów od błyskawicznych operacji przemysłowych

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 3/16/2021, 6:50 PM

Liczba odsłon: 2864

Microsoft ogłosił dzisiaj przejęcie The Marsden Group, lidera innowacji technologii przemysłowej i błyskawicznego prototypowania. Podczas gdy pierwszy rozdział cyfrowej transformacji był mocno zorientowany na branże skupione na kliencie, nowe szanse dostrzega się w infrastrukturze, produkcji i zasobach. Microsoft obserwuje rosnące tempo cyfrowych zmian w wielu branżach, a jego najnowsze przejęcie wpisuje się w ten trend, pozwalając firmie tworzyć nową wartość dla klientów poprzez eksperymentowanie i głębokie rozwiązania przemysłowe bazujące na produktach chmurowych, krawędziowych i AI.

Chcemy wspomagać naszych klientów w szybszym implementowaniu inicjatyw cyfrowych. Dlatego właśnie z ekscytacją witamy The Marsden Group w rodzinie Microsoft. Z jej doświadczeniem w innowacji cyfrowej i błyskawicznym prototypowaniu The Marsden Group zapracowała na unikalną reputację jako potężny i zaufany partner pośród liderów przemysłu, którzy szybko identyfikują potrzeby biznesowe, opracowują rozwiązania technologiczne i budują wysokiej jakości prototypy dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. The Marsden Group pomogła swoim klientom korporacyjnym błyskawicznie wyobrażać, prototypować i implementować rozwiązania, które napędzają znaczącą wartość dla ich biznesów, pracowników i klientów.

Wiemy, że w kapitałochłonnych przemysłach, takich jak produkcja, motoryzacja czy logistyka, firmy mierzą się z unikalnymi wyzwaniami przy adaptacji nowych technologii, na przykład łącząc wyposażenie przemysłowe bezpiecznie z chmurą, przełamując silosy informacyjne i wspierając interoperacyjność przestarzałych i nowoczesnych systemów. W ostatnich projektach na własne oczy widziałem, co The Marsden Group i Microsoft mogą zrobić, co jest możliwe, gdy połączymy, nasze możliwości chmury, krawędzi, IoT, digital twin i AI z szybkością, zręcznością i kreatywnością techniczną The Marsden Group.

— Omar Abbosh, CVP w Cross-Industry Solutions, Microsoft

Microsoft dodaje, że w tym szybko zmieniającym się świecie istnieje silna potrzeba budowania zręcznych operacji i łańcuchów dostaw, aby odpowiedzieć na niszczące siły rynkowe i potrzeby klientów. Inwestycja ta jest dla giganta najnowszym krokiem w oferowaniu pomocy klientom ze wszystkich branż w szybszym projektowaniu i budowaniu rozwiązań cyfrowych.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia