Kontroler bezprzewodowy Xbox w nowej wersji specjalnej Mineral Camo

Kontroler bezprzewodowy Xbox w nowej wersji specjalnej Mineral Camo

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/27/2022, 8:43 PM

Liczba odsłon: 1617

Microsoft wypuścił na rynek nową edycję specjalną swojego kontrolera Xbox. Mineral Camo dołącza do innych zakamuflowanych wzorów: Night Ops Camo, Arctic Camo oraz Daystrike Camo. Wersja ta łączy kolory mineralny niebieski, jasny fiolet, błękit turkusowy i ciemny fiolet. W tym samym designie utrzymana jest też podstawka ładująca od Razera.

Ulepsz swoją grę. Wypróbuj bezprzewodowy kontroler Xbox — wersja specjalna Mineral Camo, zawierający żłobione powierzchnie, odświeżoną geometrię i zwiększony komfort podczas rozgrywki. Trzymaj cel na muszce dzięki hybrydowemu padowi kierunkowemu i teksturze na powierzchni spustów, bumperów i tylnej obudowy. Bezproblemowe przechwytywanie i udostępnianie zawartości za pomocą specjalnego przycisku udostępniania. Błyskawicznie paruj, graj i przełączaj się między urządzeniami, w tym Xbox Series X|S, komputerami z systemem Windows, urządzeniami z systemem Android i iOS.
— Microsoft

Kontroler Xbox — wersja specjalna Mineral Camo

Idealnie dopasowana do kontrolera pod względem kamuflażu jest również nowa podstawka ładująca Razer Universal Quick Charging Stand for Xbox. To najszybszy sposób na utrzymanie kontrolera w stanie najwyższej mocy. Podstawka wykonana jest z tego samego materiału i w tym samym kolorze, co oficjalne kontrolery Xbox Series X/S, i działa ze wszystkimi kontrolerami — starymi i nowymi (poza Xbox Elite Controller 2). Kontaktowy system magnetyczny zabezpiecza kontroler na podstawce, a ergonomiczny design umożliwia korzystanie z kontrolera, nawet gdy jest zadokowany.

Obydwa akcesoria są już dostępne w Microsoft Store, przy czym podstawka nie jest dostępna w Polsce: