GTA Online w subskrypcji na Xbox Series X/S

GTA Online w subskrypcji na Xbox Series X/S

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 3/25/2022, 9:10 PM

Liczba odsłon: 1930

Przedłużanie życia i zarabianie na GTA V trwa w najlepsze. Rockstar Games zapowiedziało właśnie, że sztandarowy tytuł studia będzie dostępny w modelu subskrypcyjnym. Sprzedaż rozpocznie się 29 marca. Wcześniej w tym miesiącu GTA V odświeżona graficznie wersja pojawiła się na konsolach obecnej generacji Xbox Series X|S.

Grand Theft Auto V sprzedawane w modelu subskrypcyjnym będzie dostępne jedynie na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5. Dotyczy to jedynie GTA Online. Tryb fabularny nie będzie zawarty w tej opcji. Rockstar Games nie podaje konkretnego powodu, dla którego pominięto komputery PC, ale można założyć, że chodzi o zbyt dużą liczbę cheaterów, z którymi firma nie jest sobie w stanie poradzić lub fakt, że zdecydowana większość graczy bawi się na nieoficjalnych serwerach społeczności.

Gracze decydujący się na płatność cykliczną będą otrzymać regularne bonusy. Każdego miesiąca na saldzie w grze pojawi się 500 tys. dolarów, dodatki Role Play i unikatowe ulepszenia samochodów. GTA V w modelu subskrypcyjnym wyceniono na 5,99 dolarów miesięcznie.

Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!
Kup 10 licencji Copilot dla Microsoft 365 i otrzymaj 50% zniżki!

Wydarzenia