Bing Chat pozwoli kontynuować rozmowę na telefonie

Bing Chat pozwoli kontynuować rozmowę na telefonie

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/7/2023, 7:50 PM

Liczba odsłon: 409

Rozmowa z Czatem Bing jest tak wciągająca, że ciężko oderwać się od komputera? Dobre wieści: jest rozwiązanie. Podczas konwersacji na PC możesz skorzystać z opcji kontynuowania na telefonie. Pozwoli to łatwo przenieść rozmowę na inne urządzenie.

Kiedy wymieniasz wiadomości z Bing Chat i najedziesz na okienko odpowiedzi, w wysuwanym menu powinna pojawić się nowa opcja: Kontynuuj na telefonie. Działa ona jedynie w przypadku Microsoft Edge i u nas jeszcze się nie pojawiła. Po jej kliknięciu wyświetli się kod QR, który możesz zeskanować telefonem i już. Konwersacja będzie kontynuowana na telefonie od miejsca, w którym skończyłe/aś.

Czat Bing - Kontynuuj na telefonie

Wyżej wymieniony sposób pozwala przenieść bieżącą konwersację z przeglądarki desktopowej na telefon. Nie jest to jedyna taka opcja. Już od wielu miesięcy Czat Bing oferuje dostęp do historii czatów — na każdym urządzeniu po zalogowaniu na dane konto Microsoft. Jednak dzięki tej nowej funkcji nie musimy już przedzierać się przez historię. Z drugiej strony skanowanie kodu QR za każdym razem też niekoniecznie należy do najwygodniejszych.

Kontynuowanie czatu na telefonie z Androidem lub iOS jest możliwe tylko wtedy, gdy jest na nim zainstalowana aplikacja Bing. Nie ma niestety możliwości kontynuowania w mobilnej przeglądarce.

Źródło: https://www.windowslatest.com/2023/09/06/chatgpt-powered-bing-chat-ai-tests-continue-on-phone-for-android-and-ios/

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia