Bing COVID-19 Tracker teraz jako samodzielna aplikacja do pobrania z Microsoft Store

Bing COVID-19 Tracker teraz jako samodzielna aplikacja do pobrania z Microsoft Store

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 4/29/2020, 1:59 PM

Liczba odsłon: 2606

Interaktywna mapa przypadków koronawirusa w Bing zbiera ostatnio dobre recenzje, szczególnie gdy porównuje się ją z bardziej nastawionymi na USA lub zasypującymi użytkownika zbędnymi informacjami trackerami innych dostawców. Śledzenie zakażeń wirusem COVID-19 jest jedną z usług wyszukiwarki Bing dostępną w przeglądarce. Jej popularność skłoniła jednak Microsoft do wydania jej jako samodzielnej aplikacji.

Bing COVID-19 Tracker oferuje statystyki w czasie rzeczywistym, wiadomości i filmy o koronawirusie oraz zaufane informacje z wiarygodnych źródeł. Pozwala zapisywać lokalizacje, które chcemy śledzić, by mieć do nich łatwy dostęp. Jest to świetne narzędzie do monitorowania zarówno lokalnej, jak i globalnej sytuacji. Najważniejsze funkcje trackera to:

  • Prezentowane na żywo statystyki przypadków COVID-19 z całego świata.
  • Wiadomości i filmy o koronawirusie z wybranych regionów.
  • Wykresy i diagramy ukazujące trendy i umożliwiające porównanie regionów i krajów.
  • Pomocne informacje od lokalnych/stanowych służb medycznych.
  • Wsparcie dla ponad 30 języków.

COVID 19 tracker jest w zasadzie kopią serwisu Śledzenie zakażeń wirusem COVID-19, który można otworzyć w przeglądarce. Zaletą jest szybki dostęp bez udziału przeglądarki, a główną wadą — niestabilność. Niestety aplikacja ma tendencję do wysypywania się podczas nawigacji i jest to często pojawiająca się opinia. Aplikację można pobrać z Microsoft Store.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia