Bezpieczeństwo i testy penetracyjne w praktyce

Bezpieczeństwo i testy penetracyjne w praktyce

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 3/19/2013, 1:17 PM

Liczba odsłon: 2289

Jak dbać o bezpieczeństwo swojego systemu informatycznego, zależności między lukami w oprogramowaniu i praktyczne testy penetracyjne - szkolenie portalu VirtualStudy.pl.

Wykład online organizowany przez specjalistów LogicalTrust przy współpracy z portalem VirtualStudy.pl ma na celu zaprezentowanie, w jaki sposób najlepiej i najłatwiej zrozumieć potencjalnego intruza i jak poznać motywy jego działań. Testy penetracyjne mają autentycznie odwzorować atak cybernetyczny i pomóc w poprawie zabezpieczeń systemu informatycznego. Sesja ma kłaść nacisk głównie na praktyczne zastosowanie metody testów penetracyjnych. Prowadzący chcą zwrócić uwagę na pozornie niewielkie luki w zabezpieczeniach, które w przypadku przeprowadzenia sprawnego ataku mogą wyrządzić wiele szkód. Zaprezentowane zostaną najciekawsze i niestandardowe metody wyszukiwania błędów w zabezpieczeniach, oparte na wieloletnim doświadczeniu firmy LogicalTrust.


Temat: Nietuzinkowe przypadki z testów penetracyjnych, czyli historia o wyższości wyborowego zespołu nad automatycznymi narzędziami.
Wstęp: Darmowy
Miejsce: Sesja Online
Termin: Wtorek, 26 marca 2013, godz. 20:30
Prelegent: Borys Łącki
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia