Będzie nowa wersja Surface RT?

Będzie nowa wersja Surface RT?

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 6/20/2013, 12:53 PM

Liczba odsłon: 2924

Microsoft planuje wydanie odświeżonej wersji tabletu Surface RT z systemem Windows RT 8.1 i nowym procesorem firmy Qualcomm. Żadne szczegółowe informacje nie są na razie znane.

Surface RT miał swoją premierę w październiku ubiegłego roku. Chociaż Microsoft wydał ogromne sumy pieniędzy na promocję swojego produktu, okazało się, że produkt nie do końca spełnia wymagania klientów. Niedługo później na rynku pojawiła się inna wersja Surface – Pro – z systemem Windows 8, która zbierała już znacznie lepsze opinie.

Obecnie tablety Surface RT pracują na chipsetach Nvidia Tegra 3, a wprowadzenie procesorów Qualcomm Snapdragon, na których pracują telefony z Windows Phone 8, nie oznacza też, że Microsoft planuje całkowicie porzucić współpracę z Nvidią. Według doniesień serwisu The Verge, firma z Redmond już testuje nową edycję Surface RT. Odświeżony tablet ma również zawierać lepsze wsparcie technologii mobilnego Internetu LTE.

To na razie jedyne informacje na ten temat. Żadne źródła w tej chwili nie podają ewentualnej daty premiery, ale można się spodziewać, że będzie mieć ona miejsce pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia