Ballmer: Surface jest lepszy od iPada, Nexusa i Kindle

Ballmer: Surface jest lepszy od iPada, Nexusa i Kindle

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 10/29/2012, 3:55 PM

Liczba odsłon: 1910

Surface zawiera w sobie wszystko, czego do tej pory od tabletów oczekiwał zwykły użytkownik. Takie słowa padły z ust Steve'a Ballmera.

Tablet Microsoft Surface okazał się być tegorocznym hitem sprzedażowym giganta z Redmond. W dniu jego premiery wiele sklepów Microsoftu przeżywało prawdziwe oblężenie przez fanów urządzeń dotykowych, a jeszcze więcej pracy związanej ze sprzedażą Surface miały sklepy internetowe.

Dyrektor wykonawczy Microsoftu - Steve Ballmer - w rozmowie z CNBC stwierdził - Nie Apple, nie Google, nie Amazon. Żadna z tych firm nie zapewniła swoim klientom wszystkiego w jednym miejscu. Surface to urządzenie na którym można pracować i grać, może być zwykłym tabletem lub osobistym komputerem.

Pierwsze recenzje tabletu Surface są różne. Jedne serwisy wyrażają się na jego temat w samych superlatywach, inne gorzej oceniają najnowszy produkt Microsoftu. W ubiegłym tygodniu swoją opinię o Surface wyraził również dyrektor wykonawczy Apple - Tim Cook - mówiąc, że Microsoft mógłby nawet zaprojektować samochód potrafiący latać i pływać, ale nie wydaje mi się, aby chociaż jedną czynność wykonywał naprawdę porządnie.