Arrow Launcher oferuje teraz 100% wolności w personalizacji Androida

Arrow Launcher oferuje teraz 100% wolności w personalizacji Androida

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/23/2016, 1:04 AM

Liczba odsłon: 2481

W lipcu zeszłego roku stało się jasne, że Microsoft pracuje nad własnym, alternatywnym interfejsem dla Androida. Arrow Launcher znajdował się początkowo w fazie prywatnych testów beta, a z fazy poglądowej wyszedł w październiku. Od tej chwili każdy może go pobrać ze sklepu Google Play. Publiczna wersja aplikacji zadebiutowała w wersji 2.0, zaś miesiąc temu została zaktualizowana do wersji 2.1. Kolejną aktualizację Microsoft określi mianem głównej. Co więc możemy w niej znaleźć?

Najpierw przyjrzyjmy się temu, co Arrow Launcher otrzymał od czasu zintegrowanej z Office 365 wersji 2.0. Aktualizacja sprzed miesiąca wniosła m.in. rozszerzone wsparcie dla powiadomień z Facebooka, WhatsApp, WeChat, QQ i Skype; 24-godzinny format zegara; nowe efekty i animacje; poprawki błędów z ostatnimi kontaktami; poprawione funkcjonowanie oraz zmniejszony rozmiar pakietu.

Arrow LauncherArrow LauncherArrow Launcher

Przy wydaniu wersji 2.2 Microsoft pokusił się o komentarz, że chodzi o "ekscytującą, GŁÓWNĄ aktualizację". Lista zmian obejmuje cztery elementy:

  1. W pełni konfigurowalna strona domowa. Wy prosiliście, my słuchaliśmy. 100% wolności, by umieszczać aplikacje i widżety tam, gdzie chcecie, na stronie Aplikacji.
  2. Powróciła funkcja podwójnego stuknięcia, by zablokować ekran.
  3. Po przytrzymaniu zdjęcia i przesunięciu go w górę ekranu pojawiają się nowe opcje: ukrywania, dodania komentarza lub udostępniania.
  4. Wsparcie dla dynamicznych tapet.

Od czasu publicznej premiery w październiku zeszłego roku Arrow Launcher od Microsoft Garage zyskał niebywałą popularność wśród użytkowników Androida. Sklep Play wskazuje, że aplikację pobrano od 1 mln do 5 mln razy, co nie jest specjalnie precyzyjną wartością. Aplikacja zdobyła ponad 87 tysięcy recenzji, zyskując średnią ocenę 4,3. Pięć gwiazdek otrzymała zaś od 55 tys. użytkowników. Arrow Launcher pobierzemy bezpłatnie ze sklepu Google Play.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia