Architektura we Frontendzie - dołącz do najlepszych programistów JavaScript - weź udział w dev.js Online #16

Architektura we Frontendzie - dołącz do najlepszych programistów JavaScript - weź udział w dev.js Online #16

Autor: CentrumXP

Opublikowano: 2/15/2021, 1:00 PM

Liczba odsłon: 2002

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #16: Architektura we Frontendzie, przeznaczonej dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 2 marca 2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju. Głównym jego celem, jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii. CentrumXP z przyjemnością ogłasza, że obejmuje wydarzenie patronatem medialnym.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/devjsonline16/. Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda:
  • ➡ 18:30 - Start prezentacji: Architektura we Frontendzie: case studies z 3 projektów z 2020 roku - Mateusz Grzesiukiewicz
  • ➡ Q&A - Pytania do prelegenta
Opis prelegenta:

+ Mateusz Grzesiukiewicz
Pewnego dnia postanowił, że potrzebna jest strona internetowa dla społeczności graczy, którą prowadził. Tak zaczęła się jego przygoda z programowaniem. Mateusz to autor książki "Hands-On Design Patterns with React Native", która jest dostępna w dziesiątkach księgarni na całym świecie i jest przeznaczona dla programistów React tworzących aplikacje mobilne. Mateusz aktualnie programuje Frontend w Boldare dla strategicznych klientów. W 2020 wystartował z kanałem BePro w serwisie youtube, na którym przybliża świat IT osobom, które chcą dołączyć do branży. Na kurs Mateusza na platformie Udemy zapisało się 17000 osób.

Kilka słów o organizatorze:

Organizatorem wydarzenia jest społeczność dev.js - czyli największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScripcie. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje, a teraz wydarzenia online. Więcej o społeczności znajdziecie w jej social media:
Facebook: https://www.facebook.com/devjspoland
Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCxjt-fYLh5DlODJvz7PqH8Q
Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/dev-js/

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online!

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia