Aplikacja mobilna MSFT Events gotowa na Microsoft Ignite 2019. My też!

Aplikacja mobilna MSFT Events gotowa na Microsoft Ignite 2019. My też!

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 10/24/2019, 2:47 PM

Liczba odsłon: 1210

Zeszłej wiosny Microsoft wypuścił nową aplikację MSFT Events, która objęła nie tylko Inspire, Envision i Ignite 2018, ale praktycznie wszystkie kolejne wydarzenia Microsoftu. Jest ona dostępna na platformy Android i iOS, ale już nie na Windows 10 Mobile, jak poprzednia apka obsługująca Ignite 2017. Tymczasem powoli zbliżamy się do Ignite 2019, a MSFT Events zalicza aktualizację, która przygotowuje go na to wydarzenie.

W ramach przygotowań Microsoft już w sierpniu udostępnił wstępny katalog sesji, który liczył ich "tylko" 469. Teraz jest ich na liście aż 1870! Na wydarzeniu nie zabraknie też ponad 200 doświadczeń interaktywnych. Jak zwykle dużo będzie o Azure i wszelkich podległych mu usługach, AI, machine learningu, Microsoft Power Platform, Windows Virtual Desktop, Microsoft 365, bezpieczeństwie, SharePoint, Power BI, Microsoft Teams, aplikacjach PWA, Office 365, Visual Studio 2019, wirtualizacji, Windows 10 i... masie innych zagadnień. Wrażenie robi zwłaszcza liczba sesji poświęconych Windows 10. Teraz wszystko to można będzie przeglądać wygodnie w mobilnej aplikacji.

MSFT Events MSFT Events MSFT Events MSFT Events

Kluczowe funkcje MSFT Events to:

  • Podgląd harmonogramu Ignite i ulubionych elementów;
  • Budowanie harmonogramu, wyszukiwanie i rejestrowanie się na sesje Ignite;
  • Spersonalizowane rekomendacje, oparte na zainteresowaniach;
  • Kontakt z uczestnikami, którzy przystąpili do sieci;
  • Szczegóły na temat sesji i prelegentów.

W tym roku datę konferencji Ignite przesunięto z września na listopad. Odbędzie się ona w dniach 4-8 listopada w Orlando. Oczywiście wszystkie istotne wiadomości będziemy publikować na bieżąco na CentrumXP! Aplikację można natomiast pobrać z Apple App Store i Google Play Store.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia