Aplikacja mobilna Copilot dostępna na Androida i iOS

Aplikacja mobilna Copilot dostępna na Androida i iOS

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 1/16/2024, 1:05 PM

Liczba odsłon: 462

Dziś w nocy padło kilka gorących ogłoszeń związanych z Microsoft Copilotem: Copilot Pro jest już dostępny dla konsumentów, Copilot dla Microsoft 365 jest dostępny także dla małych i średnich firm, a aplikacja Copilot została wydana na Androida i iOS. Copilot trafił ponadto do aplikacji mobilnej Microsoft 365. Teraz zajmiemy się tym ostatnim tematem.

Dedykowana aplikacja mobilna Copilot jest już dostępna na urządzenia z Androidem i iOS. Pozwala ona korzystać z mocy Copilota, będąc w drodze, aby zadawać mu pytania, wydawać polecenia i rozmawiać na czacie. Konwersacje synchronizują się między PC a telefonem. Aplikacja daje te same możliwości, co Copilot na PC, wliczając w to dostęp do modelu językowego GPT-4, generowania obrazów z DALL-E 3 i wprowadzania obrazów z telefonu na czacie. Aplikację Copilot można pobrać bezpłatnie z Google Play Store i Apple App Store.

Microsoft Copilot - AndroidMicrosoft Copilot - AndroidMicrosoft Copilot - AndroidMicrosoft Copilot - Android

Microsoft ogłosił też, że Copilot zaczyna być dostępny w aplikacji mobilnej Microsoft 365 na Androida i iOS dla osób indywidualnych z kontem Microsoft. Funkcja ta będzie wdrażana przez najbliższy miesiąc, więc nie u wszystkich pojawi się od razu. Dostęp do Copilota bezpośrednio w aplikacji Microsoft 365 (dawniej Office) pozwala np. łatwo wyeksportować utworzone treści do dokumentu Word albo PDF. Aplikację mobilną Microsoft 365 pobierzesz bezpłatnie z Google Play Store i Apple App Store.

Źródło: https://blogs.microsoft.com/blog/2024/01/15/bringing-the-full-power-of-copilot-to-more-people-and-businesses/