Aplikacja Twój telefon będzie odbierać powiadomienia ze smartfona

Aplikacja Twój telefon będzie odbierać powiadomienia ze smartfona

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 4/26/2019, 11:16 AM

Liczba odsłon: 1943

Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja, że aplikacja Twój telefon, umożliwiająca już wyświetlanie ekranu telefonu na ekranie komputera, poszerzyła listę obsługiwanych telefonów o kolejne modele Samsung Galaxy. To jednak nie koniec nowości w programie i następne funkcje już trafiają do użytkowników.

Na razie nowe opcje otrzymają tylko wybrani użytkownicy programu Windows Insider. Standardowo Microsoft nie informuje, na jakiej podstawie ci użytkownicy są wybierani, ale można założyć, że wybór jest losowy.

Kolejna aktualizacja aplikacji Twój telefon wprowadza do programu obsługę powiadomień. Chodzi oczywiście o te same powiadomienia, które standardowo widoczne są na ekranie telefonu i które wysyłane są przez aplikacje Messenger, Twitter, Facebook czy OneDrive. Teraz będzie o nich informować aplikacja w Windows 10. Oczywiście otrzymamy wszystkie powiadomienia, które są wysyłane przez jakiekolwiek programy na Androidzie, a działanie funkcji będzie oparte o nasze osobiste ustawienia. Co ważne, nasza reakcja na powiadomienie otrzymane na komputerze spowoduje usunięcie go z telefonu i odwrotnie.

Vishnu Nath, który poinformował o nowej aktualizacji za pośrednictwem Twittera, dodał również, że deweloperzy pracują już na rozszerzeniem działania powiadomień. W przyszłości z poziomu tej sekcji w aplikacji Twój telefon możliwe będzie odpisywanie na wiadomości SMS, pocztę e-mail czy w Messengerze - podobnie jak ma to miejsce w panelu powiadomień na smartfonie.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia