Aplikacja Blink na Windows Phone 8 wydana

Aplikacja Blink na Windows Phone 8 wydana

Autor: Krzysztof Kapustka

Opublikowano: 2/4/2013, 7:58 PM

Liczba odsłon: 3223

W sklepie Windows Phone pojawiła się finalna wersja aplikacji Blink przeznaczonej na telefony Windows Phone 8. Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo i umożliwia wybór najatrakcyjniejszego ujęcia spośród wszystkich zrobionych w danym momencie zdjęć.

Aplikacja Blink została wydana przez Microsoft Research i jest dostępna na wszystkie telefony z systemem Windows Phone 8. Zasada działania programu jest bardzo prosta. Tuż przed lub bezpośrednio po naciśnięciu spustu migawki (lub wciśnięciu odpowiedniego przycisku na ekranie), aplikacja wykonuje nie jedno, a całą serię zdjęć, po czym umożliwia użytkownikowi łatwe ich przeglądanie i wybór najlepszego ujęcia do zapisania, edycji lub udostępnienia. Dzięki temu nie trzeba się martwić o to, że spust został wciśnięty za wcześnie lub za późno na to, by wykonać perfekcyjne zdjęcie. Blink to aplikacja, które doskonale nadaje się do fotografowanie obiektów znajdujących się w ruchu, bowiem daje ona pewność, że obiekt sfotografowany zostanie w odpowiednim momencie. W programie zastosowano również zaawansowaną technologię stabilizacji obrazu, również opracowaną przez Microsoft Research.

Jedyną wadą programu Blink jest rozdzielczość w jakiej robione są zdjęcia. Jest to tylko 1280 x 720 pikseli. Aplikacja jest w pełni bezpłatna i dostępna do pobrania bezpośrednio w sklepie Windows Phone.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia