Aktualizacja deweloperskiego WP 8.1 Update 1, także dla HTC One

Aktualizacja deweloperskiego WP 8.1 Update 1, także dla HTC One

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 9/23/2014, 4:12 PM

Liczba odsłon: 2129

Update 1 wciąż jeszcze czeka na oficjalną premierę, tymczasem została zapowiedziana aktualizacja jego poglądowej wersji deweloperskiej. Jest to edycja systemu przeznaczona dla deweloperów, którzy chcą tworzyć na najnowszą wersję Windows Phone. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zwykły użytkownik mógł dołączyć do programu.

Nie wszyscy jednak mogą zaktualizować system do najnowszej wersji poglądowej. Chodzi tu przede wszystkim o posiadaczy HTC One (M8). Jak zapowiada Joe Belfiore, wkrótce się to zmieni. "Wszyscy pytają-- mamy nadzieję, że wypuścimy parę aktualizacji do Dev Preview w tym tygodniu, skierowanych na problemy z instalowaniem pamięci dyskowej, wsparciem dla HTC i ulepszeniem Cyan." - pisał Belfiore na Twitterze.

Warto przypomnieć, że aktualizacja nie jest jeszcze związana z firmwarem Lumia Denim, który zyskają Lumia 730, 735 i 830. Windows Phone 8.1 Update 1 w wersji PfD trafił wczoraj także do Lumii 930. Upgrade systemu do wersji 14157 wnosi m. in. dostępność Cortany w Wielkiej Brytanii i Chinach. Co do samej aktualizacji Denim, trafi ona na modele 730, 735 i 830 w październiku (wersja pre-instalowana), a na pozostałe smartfony Lumia nieco później.

Tweet Joego Belfiorego sugeruje, że aktualizacja Update 1 PfD powinna ukazać się jeszcze w tym tygodniu. Czy będzie to ostatnia aktualizacja poglądowej wersji deweloperskiej przed ukazaniem się wersji finalnej? Jeśli Lumia Denim zadebiutuje w październiku, to najprawdopodobniej będzie ona powiązana z generalnym wydaniem Update 1.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia