Akcesoria Xbox One przedstawione na wideo

Akcesoria Xbox One przedstawione na wideo

Autor: Łukasz Klimkiewicz

Opublikowano: 8/8/2013, 2:17 PM

Liczba odsłon: 2708

Kilka tygodni temu Microsoft oficjalnie przedstawił ceny kontrolera konsoli Xbox One i dodatkowych akcesoriów rozpoczynając równocześnie przyjmowanie przedsprzedażowych zamówień. Teraz marketingowcy firmy wydali filmy skupiające się na tych akcesoriach.

Animacja przedstawiająca sam kontroler prezentuje jego najważniejsze elementy. Nowe spusty, gałki i krzyżak. Dzięki prześwietleniu można zobaczyć co kryje się wewnątrz urządzenia. Na końcu pad Xbox One zaprezentowany jest w eleganckim zielonym opakowaniu. Film informuje, że nowy kontroler będzie zapewniał zupełnie nową jakość rozrywki.

Drugi film pokazuje zestaw Play and Charge dla bezprzewodowego kontrolera. W zestawie znajduje się również długi przewód z diodą LED informującą o poziomie naładowania baterii. Według informacji zamieszczonej w filmie bateria ładuje się maksymalnie cztery godziny.

Na trzeciej animacji Microsoft prezentuje zestaw słuchawkowy, sposób jego podłączenia do bezprzewodowego kontrolera i przyciski ustawień poziomu głośności lub wyciszenia. W filmie zawarta jest także ważna informacja, mówiąca, że czat głosowy wymaga konta Xbox Live, a do rozmów w trakcie rozgrywki potrzebna jest subskrypcja Xbox Live Gold.