Age of Empires III Definitive Edition - znamy już polską cenę i datę premiery

Age of Empires III Definitive Edition - znamy już polską cenę i datę premiery

Autor: Krzysztof Sulikowski

Opublikowano: 8/28/2020, 2:44 PM

Liczba odsłon: 5085

Ulepszona grafika, nowe cywilizacje, świeże tryby gry i międzyplatformowa gra wieloosobowa. Age of Empires III Definitive Edition to w pełni zremasterowana wersja kultowej strategii czasu rzeczywistego. Podobnie jak wszystkie poprzednie remastery AoE część ta będzie zawierać wszystkie oryginalne rozszerzenia, a także pewne sekretne tryby gry.

Wczoraj wieczorem Microsoft wypuścił nowy zwiastun gry i podał jej datę premiery. Zremasterowany w duchu nowej generacji Age of Empires III prezentuje się pięknie i nowocześnie. Gra jest dostępna w przedsprzedaży, a zagrać w nią będzie można już 15 października.

Age of Empires III: Definitive Edition to ostatnia zremasterowana odsłona jednej z najpopularniejszych serii strategii czasu rzeczywistego. W ostatecznej wersji trzeciej części unowocześniono rozgrywkę i ulepszono wiele funkcji.

Kieruj potężnymi cywilizacjami Europy i obu Ameryk lub walcz na pola bitew Azji, ciesząc oczy niesamowitą grafiką w jakości 4K Ultra HD i przysłuchując się zremasterowanej ścieżce dźwiękowej.

W grze znajdziesz dwa nowe tryby rozgrywki – Historical Battles i The Art of War Challenge Missions – wszystkie wcześniejsze dodatki, 14 cywilizacji znanych z poprzednich wersji gry oraz dwie nowe nacje: Szwedów i Inków.

Zmierz się z innymi graczami w zaktualizowanym trybie wieloosobowym, w którym dodano możliwość gry międzysieciowej i wiele współczesnych funkcji, takich jak obserwowanie rozgrywek czy obsługa modów.

Age of Empires III Definitive Edition jest już dostępny w przedsprzedaży w Microsoft Store, gdzie jego polska cena wynosi 89,99 zł. Czas udostępnienia w Polsce wyznaczono na 15 października 2020 r. o godzinie 15:00. Tytuł będzie też dostępny w Xbox Game Pass na komputer PC.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia