20H2 ponownie będzie tylko uzupełnieniem wiosennej aktualizacji

20H2 ponownie będzie tylko uzupełnieniem wiosennej aktualizacji

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 1/9/2020, 9:26 AM

Liczba odsłon: 840

Nasze przewidywania mogą się sprawdzić - w 2020 Microsoft ponownie odpuści jesienną aktualizację, ograniczając ją do niezbędnych poprawek. Tak było w zeszłym roku i to był najwidoczniej prawdziwy zwiastun wielkich zmian w procesie rozwoju Windows 10. Microsoft postanowił skupić się na jednej dużej aktualizacji w roku, a tę drugą wykorzystać do wprowadzenia niezbędnych poprawek.

20H2

Taka zmiana podyktowana jest chęcią udostępniania aktualizacji w niezawodnej i dopracowanej formie. Mocne napinanie harmonogramu pozostawiało niewiele czasu na dopracowanie detali, co skutkowało tym, że do tej pory aktualizacje były dalekie od ideału.

Skip Ahead zostało już zamknięte, a zmiany w kompilacjach udostępnianych w ramach Fast Ring nie są teraz docelowo przywiązane do jednej konkretnej aktualizacji. Przecieki pochodzące ze źródeł redakcji WindowsLatest potwierdzają, że wspominane w pierwszym akapicie zmiany w Windows Insider mogą być prawdziwe. Microsoft oczywiście nie potwierdził niczego w stu procentach, ograniczając się do całkiem lakonicznego oświadczenia:

Monitorujemy z bliska opinie użytkowników i mamy nadzieję, że wyciągniemy z tego dobre wnioski, które pozytywnie wpłyną na nasze plany rozwojowe.
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia