19H2 trafi do Skip Ahead już za kilka tygodni

19H2 trafi do Skip Ahead już za kilka tygodni

Autor: Wojciech Błachno

Opublikowano: 1/28/2019, 9:46 AM

Liczba odsłon: 968

W ostatnim odcinku To był tydzień z Microsoft! zastanawialiśmy się, co takiego może trafić do 19H2, czyli do drugiej w roku 2019 dużej aktualizacji Windows 10. Są to na razie tylko spekulacje i na pierwsze konkretne wnioski będziemy musieli poczekać do momentu, aż do programu Windows Insider trafią pierwsze kompilacje 19H2. Nowe informacje, do jakich dotarliśmy za pośrednictwem Twittera, wskazują, że stanie się to już za kilka tygodni.

19H1 jest już na ukończeniu, a swą premierę będzie mieć w okolicach kwietnia. Jeszcze przed opublikowaniem tej aktualizacji testerzy Windows 10 otrzymają dostęp do Skip Ahead. Gdy rejestracja do Skip Ahead zostanie ponownie otwarta, będziemy mogli po raz pierwszy sprawdzić wczesne kompilacje Windows 10 19H2. Jak widać, niektórzy już teraz się niecierpliwią, a Microsoft uspokaja, przeprasza i zapewnia, że stanie się to już wkrótce.

Jesteście ciekawi tego, co przyniesie 19H2? Bo my mamy mieszane uczucia i trochę brak nam pomysłu na to, co nowego Microsoft mógłby zaproponować. Nowa przeglądarka Edge? Karty aplikacji? Dajcie nam znać, co uważacie na ten temat! Czego waszym zdaniem możemy się spodziewać po 19H2?

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia