10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: Sklep Windows

10 powodów, by zaktualizować system do Windows 10: Sklep Windows

Autor: Krzysztof Kapustka

Opublikowano: 7/30/2015, 11:30 AM

Liczba odsłon: 3461

Dziesiątym, i zarazem ostatnim w ramach znanej już wszystkim serii filmów reklamowych powodem, dla którego powinniśmy bez wahania zaktualizować nasze systemy do Windows 10 jest nowy, ujednolicony Sklep Windows.

Sklep Windows gromadzi w sobie wszystkie darmowe i płatne aplikacje uniwersalne na platformę Windows 10, oferując jednocześnie dostęp do gier, filmów, serialów telewizyjnych oraz muzyki. Pozyskując treści bezpośrednio ze Sklepu mamy pewność, że zakupione tam aplikacje są w pełni zgodne z systemem Windows 10, a co najważniejsze, są w pełni bezpieczne i w żaden sposób nie naruszają naszej prywatności.

W przypadku platformy Windows 8 mieliśmy do dyspozycji dwa osobne sklepy - jeden dla Windows 8, drugi dla Windows Phone 8. Nowy Sklep Windows stanowi połączenie obu swoich poprzedników, co umożliwia nam poszukiwanie konkretnej aplikacji bez względu na urządzenie, na którym będziemy ją wykorzystywać. Po pobraniu dowolnej spośród dziesiątek tysięcy darmowych i płatnych aplikacji uniwersalnych można ją z powodzeniem zainstalować na komputerze, smartfonie czy tablecie, a w trakcie korzystania z niej wygodnie przełączać się między tymi urządzeniami.

Powyższy filmik jest ostatnim materiałem reklamowym Windows 10, mającym za zadanie zachęcić nas do szybkiej aktualizacji do tego systemu obecnych wersji Windows. Jeśli przegapiliście którykolwiek z tej 10-odcinkowej serii powodów, by zaktualizować system do Windows 10, odsyłamy Was do zbierającego je w jedną całość artykułu.

Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży
Jak wykorzystać Copilot w codziennej pracy? Kurs w przedsprzedaży

Wydarzenia