onex.developers - nowoczesny software house właśnie wystartował

onex.developers - nowoczesny software house właśnie wystartował

 Damian Lejnert
Damian Lejnert
19:00
16.06.2021
2174 wyświetlenia

Software house'y stają się dziś nieodłącznym elementem rynku oraz branży IT. Pojęcie to - mimo że w Polsce jeszcze nie tak popularne - ma swoich zwolenników na całym świecie. I choć definiować można je różnie, nierozerwalnie łączy się ono z usługami deweloperskimi oraz unowocześnianiem biznesów, bez względu na ich wielkość. Czym tak naprawdę jest więc software house i czy warto korzystać z jego usług?

Software House - czym się zajmuje?

Software house'y często nazywane są stricte usługowymi organizacjami. Jest w tym wiele prawdy, bowiem ich praca na ogół bezpośrednio wiąże się ze świadczeniem usług, a konkretnie - tworzeniem, rozwijaniem i udoskonalaniem oprogramowania. Z usług software house'ów najczęściej korzystają klienci biznesowi. Zdarza się jednak, że zapotrzebowanie na tego typu usługi mają również klienci indywidualni. Nowoczesne software house'y nie ograniczają się jednak do tworzenia oprogramowania. Ich praca często polega na doradztwie (w zakresie technologii, jak i optymalnych rozwiązań dostosowanych do potrzeb danego biznesu), wdrożeniu, a nawet opiece powdrożeniowej. Trudno więc jednoznacznie wskazać obszar pracy. Wszystko zależy tak naprawdę od wyboru konkretnego software house'u, a przede wszystkim - naszych oczekiwań, budżetu oraz projektu.

Onex Developers

Współpraca z software house to wiele korzyści

Przy podejmowaniu decyzji o współpracy z software house'ami można mieć wiele wątpliwości. Szczególnie, jeśli nasza firma posiada rozwinięty dział IT oraz doświadczonych programistów. Po co więc angażować w wewnętrzny projekt dostawcę z zewnątrz? Powodów jest wiele. Do najważniejszych z nich należy przede wszystkim szybki czas działania oraz dobór najnowocześniejszej technologii. Drugi to bez dwóch zdań doradztwo. Często wiąże się ono z dogłębnymi analizami potrzeb klienta. Trudno o lepszą pomoc niż profesjonaliści tworzący i usprawniający dziesiątki systemów. Ostatni - i jeden z najważniejszych - to oszczędność nie tylko czasu, ale i zasobów wewnętrznego działu IT, który swoje moce przerobowe może skoncentrować na strategicznych celach firmy, nie angażując się tym samym w kolejny, skomplikowany projekt. Korzyści jest jednak znacznie więcej. Wyżej wymienione to jedynie najważniejsze z nich.

Onex.developers - Twój partner w cyfryzacji

Wybór odpowiedniego software house'u to trudne zadanie. Nie każdy z nich może bowiem pochwalić się odpowiednią liczbą doświadczonych programistów oraz realizacją wartościowych projektów. Nie każdy z nich jest też przygotowany do wyzwań nowoczesnych biznesów. Wybierając software house, warto również zwrócić uwagę na sposób komunikacji i podejście, aby ścieżka współpracy układała się pomyślnie od samego początku, do końca i wdrożenia. Software housem, na który w szczególności warto zwrócić uwagę, jest jednak onex.developers. Na tle wielu innych firm tego typu wyróżnia się on rzadko spotykanym podejściem "Human-to-Human" a także fachowym doradztwem z zakresu technologii.

Onex.developers to również rozwój oraz usprawnianie oprogramowania z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, tak aby te w jak najefektywniejszy sposób wspierały procesy biznesowe. Programiści onex.devleopers doskonale wiedzą, że rozwój oprogramowania jest inwestycją, która może wiązać się z dużym ryzykiem oraz kosztami. To właśnie dlatego w trakcie pracy kierują się unikalnym procesem "dostarczania", który jest ułożony tak, aby maksymalnie skrócić TTM (time to market). Projekt jest więc realizowany nie tylko w określonych ramach czasowych. Programiści w pierwszej kolejności koncentrują się na dostarczeniu najważniejszych funkcjonalności z punktu widzenia biznesu, które uczynią produkt najbardziej wartościowym.

Dlaczego jeszcze warto rozważyć wybór onex.developers? Głównie ze względu na oszczędności oraz przemyślany proces optymalizacji procesu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że działania prowadzone "tu i teraz" zostaną odpowiednio zoptymalizowane, a cały projekt (zarówno w bezpośrednim utrzymaniu oraz dalszym rozwoju) będzie pochłaniał możliwie najmniej zasobów. A to ogromna zaleta z punktu widzenia każdego klienta.

Chcesz poznać bliżej temat onex.developers? Odwiedź stronę onexdevelopers.com i dowiedz się więcej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onexdevelopers.com/

Polecamy również w kategorii onex.store