Zostań beta testerem gier Microsoftu

Zostań beta testerem gier Microsoftu

 Marcin Górny
Marcin Górny
00:00
30.05.2006
12126 wyświetleń
Firma Microsoft szuka beta testerów do nowej bardzo ciekawej bety o nazwie Microsoft Game Studios Beta Program. Jest to beta przeznaczona dla każdej osoby, która chciała by przetestować najnowsze gry stworzone nie tylko przez samą firmę Microsoft, ale i przez jej partnerów.

Aby dostać się do bet należy wejść na stronę Microsoft Connect zalogować się przy użyciu swojego Live ID (jeszcze szeroko kojarzonego bardziej jako Net Passport), przejść do sekcji Avalaible Programs wybrać odpowiedni program beta (klikając na przycisk Apply) i wypełnić zamieszczony na stronie formularz, w którym powinniśmy określić nasze zainteresowania, wiek oraz konfiguracje sprzętową.

Co ciekawe w formularzu istnieje możliwość zapisania się do trzech poziomów testowania, mianowicie grier która ma niską, średnią lub wysoką stabilność. Dzięki czemu każdy nawet niedoświadczony beta tester może spróbować swoich sił.

Należy jednak wspomnieć, iż samo zapisanie do programu nie gwarantuje uczestnictwa w becie jakiejkolwiek gry, ponieważ zostajemy tylko wpisani do listy użytkowników, którzy wyrazili swoją chęć do testowania. O uczestnictwie w betach przede wszystkim decyduje konfiguracja sprzętowa komputera oraz doświadczenie w testowaniu produktów.

Z całą pewnością jest to bardzo ciekawy projekt i każdy „zapalony” gracz powinien z takiej okazji skorzystać.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.microsoft.com

Polecamy również w kategorii Gry