Xbox and Bethesda Showcase z "rozszerzonym" pokazem 14 czerwca

Xbox and Bethesda Showcase z "rozszerzonym" pokazem 14 czerwca

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:11
06.06.2022
909 wyświetleń

Jak już wiadomo, w niedzielę, 12 czerwca o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się Xbox & Bethesda Games Showcase. Na streamowanym wydarzeniu zobaczymy nadchodzące tytuły od Xbox Game Studios, Bethesdy i partnerów Xboksa z całego świata. Oprócz tego Microsoft planuje także "rozszerzony pokaz". Kiedy dokładnie się odbędzie i czego się spodziewać?

Xbox & Bethesda Games Showcase to wspólny pokaz Xboksa i Bethesdy (która de facto jest częścią Microsoftu i rodziny Xbox Game Studios), odbywający się jako samodzielne wydarzenie z powodu odwołania E3 2022. Oprócz zapowiedzianego wcześniej pokazu odbędzie się jeszcze rozszerzony event, o którym poinformował Microsoft.

Czy będzie Extended Show? Tak! Przygotujcie się na Xbox Games Showcase Extended, [który odbędzie się] 14 czerwca o godzinie 10 AM PT, na którym pokażemy nowe zwiastuny, przyjrzymy się bliżej newsom z Xbox & Bethesda Games Showcase i porozmawiamy z niektórymi z waszych ulubionych twórców gier.

Ten zupełnie nowy pokaz trwa około 90 minut i będzie transmitowany na żywo w językach angielskim, hiszpańskim (Ameryka Łacińska), brazylijskim portugalskim, niemieckim i francuskim, a dodatkowe oferowane przez nas języki będą dostępne w ciągu tygodnia. Audiodeskrypcja i amerykański język migowy będą dostępne na żywo.

— Will Tuttle, Xbox Wire Editor in Chief, Microsoft

Rozszerzony pokaz zaplanowano na dwa dni później, o tej samej godzinie (wtorek, 19:00 czasu polskiego). Na streamie będziemy mogli zobaczyć i dowiedzieć się więcej na temat zaprezentowanych w niedzielę gier, a być może także o innych tytułach, studiach czy technologiach. Dla hardcore'owych fanów Xboksa i Bethesdy do pozycja obowiązkowa!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2022/06/06/how-to-watch-the-xbox-and-bethesda-games-showcase-on-sunday/

Polecamy również w kategorii Gry