Windows 10 Insider Preview bez nowych kompilacji w tym tygodniu

Windows 10 Insider Preview bez nowych kompilacji w tym tygodniu

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:55
02.04.2021
1776 wyświetleń

Tydzień dobiega powoli końca i ku naszemu zaskoczeniu nie ukazał się w nim żaden nowy build Windows Insider. Bywały okresy, gdy kompilacje wypuszczano w piątki albo w środy, ale w tym tygodniu możemy o tym zapomnieć. Microsoft na oficjalnym kanale Windows Insider na Twitterze potwierdził, że kanał deweloperów obejdzie się tym razem bez zwyczajowej aktualizacji. Znamy już powody.

Tym razem sytuacja nie wygląda tak, jak pod koniec grudnia, kiedy to w sezonie świątecznym Microsoft wstrzymał część aktualizacji — również po to, by dać odetchnąć administratorom. Choć zbliżają się kolejne święta, powód jest inny. Microsoft wyjaśnia, że kandydat na kompilację do Dev Channel z tego tygodnia nie jest jeszcze gotowy, dlatego anulowano jego wydanie w tym tygodniu, ale zapowiedziano powrót w przyszłym.

Ostatnia kompilacja w Dev Channel nosi numer 21343 i pochodzi z 24 marca. Wprowadziła ona przede wszystkim nowe ikony w Eksploratorze plików i parę innych ciekawych zmian. Spodziewamy się, że jej następczyni, wydana po dwutygodniowej przerwie, zbierze o wiele więcej poprawek i nowości, dlatego lista zmian może być naprawdę okazała. Oczywiście o wszystkim będziecie mogli jak zwykle przeczytać na CentrumXP!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-wont-release-a-new-windows-10-insider-build-this-week

Polecamy również w kategorii Listy zmian w kompilacjach