Whiteboard na Windows 10 i iOS wyśle podsumowania na e-mail

Whiteboard na Windows 10 i iOS wyśle podsumowania na e-mail

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:13
13.08.2020
1659 wyświetleń

Microsoft Whiteboard to niezwykle przydatna aplikacja do współpracy na wirtualnej tablicy — zwłaszcza ostatnio, gdy pracownicy, uczniowie i nauczyciele są od siebie fizycznie oddzieleni. Stąd też choćby ostatnie aktualizacje w ramach Teams, z którym Whiteboard jest zintegrowany. Dziś jednak przyglądamy się zmianom w samodzielnej aplikacji Whiteboard w wersjach na Windows 10 i iOS.

Obok regularnych poprawek Whiteboard doczekał się całkowicie nowej funkcjonalności, która pozwala użytkownikom wysyłać samym sobie wszechstronne podsumowania na maila. Pełna lista zmian wygląda tak:

  • Wyślij do siebie podsumowanie wiadomości e-mail dowolnej tablicy — wszystkie automatycznie generowane na podstawie szablonów, list i siatek notatek! Po następnych zajęciach, spotkaniu lub sesji burzy mózgów użyj tego podsumowania, aby przejrzeć zawartość tablicy w wiadomości e-mail i łatwo śledzić przydzielone elementy dalszych czynności. Wypróbuj tę funkcję z menu Ustawienia!
  • Ta wersja zawiera również standardowe poprawki błędów i ulepszenia jakości.

Whiteboard to darmowa, oparta na chmurze przestrzeń robocza pozwalająca zespołom — wielu osobom jednocześnie — rysować i pisać na cyfrowych kanwach, również z użyciem klawiatury i myszy, gdy nie dysponujemy ekranem dotykowym ani piórem. Zaktualizowaną wersję na Windows 10 i iOS można już pobrać z Microsoft Store i Apple App Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-whiteboard-app-updates-on-windows-10-and-ios-devices-with-new-email-summary-feature

Polecamy również w kategorii Microsoft 365