To już tradycja! Nie obyło się bez easter egga w Xbox Series S

To już tradycja! Nie obyło się bez easter egga w Xbox Series S

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:44
14.09.2020
1722 wyświetlenia

Microsoft uwielbia skrywać sekrety w niedostępnych bezpośrednio miejscach wewnątrz swoich urządzeń. Od wiadomości Hello From Seattle w większości urządzeń Xbox, po rysunek Master Chiefa ujeżdżającego skorpiona w Xbox One X — zawsze jest coś do odkrycia. Nie inaczej będzie w nadchodzącej konsoli Xbox Series S.

W przeciwieństwie do Xbox One X, gdzie easter egg znajdował się na płycie głównej, w Xbox Series S umieszczono go w znacznie dziwniejszym miejscu: na zasilaczu. Po tym, jak zwiastun konsoli trafił do Internetu, użytkownik Reddita o nicku Lyricalthunder wrzucił zdjęcie PSU (zasilacza) na subreddita Xbox, zwracając uwagę na nietypowy symbol wytłoczony w jego obudowie.

The tradition continues. Xbox Series S has a little master chief on the power supply. from r/xboxone

Żadnego ciała, żadnych ramion, nóg ani skorpionów... Na zasilaczu konsoli znalazła się jedynie wygrawerowana głowa Master Chiefa, bohatera słynnej serii Halo, która już od prawie 20 lat jest jedną z najpopularniejszych franczyz wydawanych na kolejnych konsolach Xbox i komputerach PC z Windows.

Co ciekawe, do tej pory nie wiadomo, jaki sekret będzie nosiła w sobie druga konsola nadchodzącej generacji, czyli Xbox Series X. Nie ma wątpliwości, że tajemnica zostanie wkrótce odkryta. W końcu Microsoft nie przepuściłby okazji do kultywowania tej tradycji!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/xbox-series-s-easter-egg-master-chief-power-supply/

Polecamy również w kategorii Xbox Series X