Menu kategorii
 • Thunderbird teraz do pobrania z Microsoft Store

  Thunderbird teraz do pobrania z Microsoft Store

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  19:09
  03.06.2019
  1593 wyświetlenia

  Pośród milionów aplikacji Win32, które można pobrać z Internetu czy zainstalować z płyty, znajduje się praktycznie wszystko. Ledwie niewielka część oprogramowania dla Windows trafia do Microsoft Store jako aplikacje UWP. Sklep pełni ważną rolę dla użytkowników Windows 10 w trybie S, dla tych, którzy mogą instalować programy tylko z jednego zaufanego źródła, lub dla tych, którzy cenią wygodę Sklepu.

  O ile można narzekać na brak przeglądarek w Microsoft Store, o tyle ich wydawcy chętniej publikują w nim inne swoje produkty. Tak postąpiła właśnie Mozilla, choć wydawcą w tym przypadku jest Store Ports. Chodzi tu konkretnie o klienta poczty Thunderbird, który jest również komunikatorem, aplikacją kalendarza oraz czytnikiem grup dyskusyjnych i kanałów RSS/Atom. Thunderbird rozwijany jest przez Mozilla Foundation i społeczność open source już od 15 lat. Programu nie trzeba przedstawiać użytkownikom Linuksa, zwolennikom otwartego oprogramowania, ale też wielu użytkownikom Windows.

  Thunderbird

  Thunderbird może stanowić ciekawą alternatywę dla aplikacji Poczta lub Outlook. Jego konfiguracja, zarządzanie kontami i obsługa są łatwiejsze niż przed paroma laty, a poza tym program został wzbogacony o wiele praktycznych funkcji, możliwość rozszerzania, menedżera dodatków i funkcje chroniące.

  Thunderbird jest już dostępny do pobrania z Microsoft Store. Aplikacja jest oczywiście bezpłatna.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/thunderbird/9pcvbx66llqf

  Polecamy również w kategorii Sklep Microsoft