Tekken 7, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint i Risk of Rain 2 za darmo w Xbox Live

Tekken 7, Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint i Risk of Rain 2 za darmo w Xbox Live

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:31
26.03.2020
415 wyświetleń

O inicjatywie Free Play Days zdarza nam się ostatnio pisać nader często, bo powraca ona z częstotliwością dużo wyższą niż dawniej. Microsoft — podobnie jak paru innych dostawców usług — w tym niełatwym okresie pandemii chce zachęcić użytkowników do pozostania w domach, oferując część swoich usług za darmo. Dni grania za darmo to zwykle cały weekend (plus czwartek) grania za darmo w 3 tytuły. Nie inaczej jest w tym tygodniu.

Od dziś, aż do końca niedzieli posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold i/lub Xbox Game Pass Ultimate mogą ogrywać bezpłatnie trzy tytuły. Wszystkie z nich zostały także objęte promocją w Microsoft Store, sięgającą nawet -75%! Zobaczmy, co to za gry.

TEKKEN 7

Miłość, zemsta, duma. Każdy ma jakiś powód, by walczyć. Oparty o silnik Unreal Engine 4, TEKKEN 7 zawiera niesamowite, filmowe starcia fabularne oraz dynamiczne pojedynki, które można stoczyć ze znajomymi i rywalami.

Cena w Microsoft Store: 208,99 zł 52,24 zł+ (zniżka 75% jeszcze przez 7 dni)

Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint

Wytrwaj w nieprzyjaznym otwartym świecie wojskowej strzelanki, w którą zagrasz solo lub w 4-osobowym trybie współpracy. Przetrwaj jako ranny, pozbawiony wsparcia, prześladowany żołnierz, i przypuść kontratak. Graj w swoim stylu i pokonaj Wilki – byłych towarzyszy broni stojących teraz po drugiej stronie lufy – oraz ich dowódcę, Cole'a D. Walkera. Połącz siły ze znajomymi i czyńcie wspólne postępy w kampanii oraz PvP. Poznajcie bogatą zawartość endgame'ową, w tym szturmy.

Cena w Microsoft Store: 289,99 zł 86,99 zł+ (zniżka 70% jeszcze przez 7 dni)

Risk of Rain 2

Risk of Rain, klasyczna gra wieloosobowa z gatunku roguelike, powraca wzbogacona o dodatkowy wymiar. Dzięki generowanym losowo planszom, przeciwnikom, bossom i przedmiotom każda rozgrywka będzie niepowtarzalna. Graj w pojedynkę lub zbierz drużynę złożoną nawet z czterech graczy, by pokonać hordy potworów, odblokować nowe łupy i znaleźć sposób na wydostanie się z planety. Dodatkowe elementy, takie jak postaci rozbitków, plansze, przedmioty i wrogowie, są obecnie w przygotowaniu i będą udostępniane w ramach darmowych aktualizacji.

Cena w Microsoft Store: 124,00 zł 74,40 zł (zniżka 40% jeszcze przez 4 dni)


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/03/26/free-play-days-tekken-7-ghost-recon-breakpoint-risk-of-rain-2/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox