SwiftKey na Androida z naklejkami dla fanów Halo i emotikonami Skype

SwiftKey na Androida z naklejkami dla fanów Halo i emotikonami Skype

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:19
12.04.2018
1860 wyświetleń

Komunikacja wizualna - czy nam się to podoba, czy nie - to dziś standard. Według badań 7 na 10 Amerykanów używa GIF-ów i innych form wizualnych (jak emoji) w swoich konwersacjach, stąd też wsparcie dla takiej formy komunikacji przyjmują kolejne serwisy, a inne ją ubogacają. Do tej drugiej kategorii zaliczyć można SwiftKey, który właśnie wprowadził naklejki z motywami z gier Halo i zaadaptował emotikony ze Skype'a.

SwiftKey Android

SwiftKey Team w dzisiejszym komunikacie zaczyna od nawiązania do paska narzędziowego, nowego sposobu na dostęp do niezbędnych funkcji i ustawień, pozwalających dostosować SwiftKey w odpowiadający nam sposób. Zgodnie z obietnicą pasek pozwala użytkownikom klawiatury odnaleźć nowe funkcje i ekskluzywną zawartość. A taką niewątpliwie jest kolekcja naklejek dla fanów Halo: "Pracowaliśmy za kulisami z innymi zespołami w Microsoft, by dostarczyć dla was zupełnie nową zawartość naklejkową - zawartość, której nie znajdziecie nigdzie indziej". Chodzi o pakiet naklejek Halo Stickers, które mogą dodawać już do wiadomości użytkownicy SwiftKey na Androida. Jest to osiem obrazków, zarówno animowanych, jak i statycznych.

SwiftKeySwiftKeySwiftKey

Jak twierdzi SwiftKey Team, nowe naklejki pomogą przenieść pasję gry z Xbox na telefon, będąc nowym sposobem kontaktowania się z przyjaciółmi i przeciwnikami wprost z urządzenia mobilnego. Drugą nowość w SwiftKey na Androida stanowi zestaw 24 animowanych emotikonów Skype. Jest to pierwszy raz, gdy jakiekolwiek emoji ze Skype'a stały się dostępne na zewnątrz.

Skype

SwiftKey Keyboard z nowymi naklejkami i emotikonami można pobrać (lub zaktualizować) w sklepie Google Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blog.swiftkey.com/swiftkey-for-android-adds-exclusive-sticker-packs-from-halo-and-skype/

Polecamy również w kategorii SwiftKey