Surface Pro 8 z modułem LTE trafił do oferty Microsoft Store

Surface Pro 8 z modułem LTE trafił do oferty Microsoft Store

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:35
11.01.2022
3274 wyświetlenia

Microsoft Surface Pro 8 w wersji z LTE stał się dostępny bezpośrednio w Microsoft Store. Kilka miesięcy po premierze podstawowej wersji tabletu opcja z modemem LTE trafiła do sprzedaży. Jest dostępna z konfiguracjach z procesorami Intel Core i5 i i7, jedynie w kolorze platynowym i dla klientów biznesowych.

Surface Pro 8 z modułem 4G LTE Advanced pojawił się jedynie w ofertach Surface Pro 8 dla firm. Nie jest jasne, czy trafi też do wariantów konsumenckich, jednak nie powinno to być wielką przeszkodą, jako że konsumenci również mogą zamówić wersje biznesowe. Ceny poszczególnych wariantów wahają się od 1299 dolarów (Intel Core i7 lub i5, 8GB RAM, 1TB SSD) do 1849 dolarów (Intel Core i7, 16GB RAM, 256 GB SSD). W ofercie znajduje się też wersja w kolorze grafitowym, jednak obecnie jest niedostępna.

Surface Pro 8 w wersji z LTE

Po raz pierwszy w linii Surface Pro dostępny jest wariant LTE razem z procesorem i7. Poprzednie warianty były ograniczone do procesorów i5, jako że były pozbawione wiatraków, co dawało miejsce dla dodatkowego modemu LTE. Surface Pro 8 został jednak zaprojektowany w taki sposób, by znalazło się w nim miejsce i na aktywne chłodzenie, i na modem.

Póki co oferta Microsoft Store dotyczy prawdopodobnie tylko USA. Na polskiej stronie Sklepu widnieją co prawda informacje o tym modelu, ale brak bezpośrednich opcji zakupu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowscentral.com/surface-pro-8-lte-now-available-order-microsoft-store

Polecamy również w kategorii Surface Pro