Skandal! Microsoft kasował nasze prywatne pliki! To był tydzień z Microsoft 35

Skandal! Microsoft kasował nasze prywatne pliki! To był tydzień z Microsoft 35

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:44
19.10.2018
1396 wyświetleń

Historia ostatniej dużej aktualizacji Windows 10, czyli October 2018 Update, to historia godna hollywoodzkiego filmu, pełna zwrotów akcji. Niestety zwroty te są niezbyt korzystne dla użytkowników systemu. Zaczęło się od nieco przedwczesnej, jak się okazało, premiery aktualizacji. Niespodziewana utrata plików odbiła się szerokim echem, a Microsoft postanowił (a raczej był zmuszony) wycofać October Update ponownie do testów.

Ale co z naszymi plikami? To pytanie było najważniejszym pytaniem, jakie zadawali użytkownicy gigantowi z Redmond. Jako że wokół tego tematu powstało spore zamieszanie, to postanowiliśmy przedstawić wszystko czarno na białym. Zapraszamy do oglądania specjalnego wydania To był tydzień z Microsoft!. Tym razem w wyjątkowej, jesiennej scenerii.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania odnośnie problemów ze znikającymi plikami w October 2018 Update, to śmiało możecie je zadać w komentarzach. Oczywiście znajdziecie nas również na Facebooku, Instagramie oraz Twitterze i tam również możecie się z nami skontaktować.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sZmfTifaWTU

Polecamy również w kategorii CentrumXP