Serdecznie zapraszamy na darmowy event Azuronet - Online Azure Meetup #17

Serdecznie zapraszamy na darmowy event Azuronet - Online Azure Meetup #17

 CentrumXP
CentrumXP
13:32
28.01.2021
1718 wyświetleń

Jeśli w dobie pandemii brakuje Wam wydarzeń technologicznych, mamy dla Was dobrą wiadomość. Polska społeczność Azure szykuje świetny, darmowy event! Redakcja portalu CentrumXP ma przyjemność zaprosić Was do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia Azuronet - Online Azure Meetup #17, kierowanego do pasjonatów chmury obliczeniowej i technologii Microsoft. Jego głównym celem jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych. Siedemnasta edycja wydarzenia została objęta patronatem CentrumXP. Sprawdźcie, jak wziąć w niej udział i o czym będzie można tym razem posłuchać.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja dostępna pod linkiem: https://app.evenea.pl/event/azuronetonline17/. Każda osoba, która zarejestruje się na wydarzenie, otrzyma link do transmisji online. Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz będą mogli wziąć udział w panelu pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Wydarzenie online odbędzie się 4 lutego 2021 roku o godzinie 18:30.

Agenda:

  • 15:00 - Zarejestrowani uczestnicy otrzymają link do transmisji
  • 18:30 - Start prezentacji: Azure Synapse Analytics - wyczesana analityka od zera - Damian Widera (Microsoft MVP)
  • Q&A - Pytania do prelegenta

Opis prezentacji:

Nowe podejście do analityki - już nie tylko budowanie hurtowni danych czy kostek OLAP. Teraz można w chmurze przygotować analizy w czasie rzeczywistym na nowej platformie Azure Synapse Analytics. Sesja oparta o demonstracje na rzeczywistym zbiorze danych, prezentująca, jak można wzbogacić biznes wiedzą czerpaną z posiadanych danych.

Opis prelegenta:

+ Damian Widera (Microsoft MVP)
Od 18 lat zajmuje się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji wykorzystujących platformy: .NET, SQL Server oraz Oracle. Jest także trenerem, programistą, administratorem baz danych, twórcą dokumentacji oraz analitykiem biznesowym. Jest współautorem książki "Serwer SQL 2008".

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://app.evenea.pl/event/azuronetonline17/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne