Pierwszy europejski Microsoft Store szuka pracowników

Pierwszy europejski Microsoft Store szuka pracowników

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:09
18.01.2019
404 wyświetlenia

Ekspansja stacjonarnych sklepów Microsoftu poza Stanami Zjednoczonymi posuwa się w żółwim tempie, dlatego budowa każdego zagranicznego punktu jest sporym wydarzeniem. We wrześniu pisaliśmy o problemach z budową pierwszego Microsoft Store w Europie. Projekt londyńskiej placówki sięga aż 2012 roku. Po tych trudnych latach Microsoft jest już najwyraźniej na dobrej drodze do wielkiego otwarcia.

Sklepu stacjonarnego przy Oxford Street w Londynie nie udało się oddać do użytku w 2018 roku, ale zapewne uda się w tym. Świadczy o tym długa lista ofert pracy na stronie Microsoft Careers. Również sam pracodawca nie kryje, że chodzi właśnie o te miejsce:

Microsoft Store jest pierwszym i najlepszym miejscem, by doświadczyć wszystkiego, co jest z Microsoft możliwe. We flagowym Microsoft Store w Londynie będziemy tworzyć i kultywować pełne znaczenia połączenia z klientami, jeden po drugim. Pomagamy naszym klientom osiągać więcej i zapraszamy konsumentów, małe firmy, uczniów, nauczycieli, rodziców i graczy, by odnosili sukcesy z udziałem technologii. Jeśli chcesz rozwinąć umiejętności na całe życie i móc szczycić się obsługą klienta światowej klasy, kariera we flagowym londyńskim Microsoft Store może być dla Ciebie!
– Microsoft

Do swojego Flagship Store firma poszukuje obecnie kandydatów na stanowiska:

  • Stock Control Specialist
  • In-Store IT Technical Support
  • In-Store IT Technical Support (Part Time)
  • Visual Merchandising Manager
  • Cloud Technical Expert
  • Support Specialist - Administrator
  • Retail Advisor
  • Retail Advisor (Part Time)

Choć część ofert wisi na stronie Microsoftu nawet od grudnia, to otwarcie sklepu nie nastąpi zbyt szybko. Z dostępnych informacji wynika, że prace budowlane potrwają do 28 kwietnia, zatem możliwe, że Flagship Store zostanie otwarty dopiero w wakacje. Microsoft na pewno nie będzie chciał spóźnić się na sezon back to school.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://careers.microsoft.com/us/en/londonflagship

Polecamy również w kategorii Microsoft