Odświeżona strona główna w OneNote na Androida

Odświeżona strona główna w OneNote na Androida

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
14:32
19.05.2022
1282 wyświetlenia

OneNote na Androida otrzymał nową stronę główną, która ułatwia tworzenie, wyszukiwanie i interakcje z notatkami na telefonie. Z nowej funkcjonalności mogą już korzystać Office Insiderzy na Androidzie w wersji 16.0.14931.20052 lub nowszej.

Nowa strona główna OneNote pokazuje strony Notesów, Sticky Notes i Samsung Notes ze wszystkich połączonych kont w pojedynczym, zunifikowanym widoku. Umożliwia wykonywanie szybkich akcji, takich jak usuwanie, przenoszenie, udostępnianie i dodawanie notatek do ekranu głównego. Wystarczy nacisnąć dłużej kartę notatki i wybrać pożądane polecenie. Ekran domowy można wyświetlać w układzie listy bądź siatki.

OneNote na Androida - strona domowa

Nowy pasek szybkiego tworzenia pozwala umożliwia tworzenie notatek w preferowanej formie (tekst, głos, wprowadzanie odręczne, obraz). Pozwala on szybko przechwytywać notatki z obrazów lub wyodrębniać tekst z dokumentów za pomocą przycisku aparatu, dyktować notatki głosowe po stuknięciu przycisku mikrofonu, zapisywać szybkie notatki odręcznie po stuknięciu przycisku pióra lub tworzyć Sticky Notes po stuknięciu przycisku Więcej działań.

OneNote na Androida - tworzenie notatek

Opisane wyżej funkcje są już dostępne dla Insiderów korzystających z OneNote na Androida w kompilacji 16.0.14931.20052 lub nowszej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://insider.office.com/en-us/blog/better-manage-your-notes-with-the-new-home-page-in-onenote-for-android

Polecamy również w kategorii Office na Androidzie