Nowa lista kontaktów

Nowa lista kontaktów

 Amadeusz Labuda
Amadeusz Labuda
00:00
15.10.2017
3231 wyświetlenie

Gdy uzbieramy już pewną liczbę kontaktów, przydatne może się okazać skorzystanie z korespondencji seryjnej, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Istnieje sposób, by proces ten przyśpieszyć jeszcze bardziej – wystarczy skorzystać z utworzonych przez nas wcześniej list kontaktów. Umożliwiają one zebranie określonych kontaktów w jednym miejscu, dzięki czemu podczas wysyłania korespondencji seryjnej wystarczy podać nazwę wybranej listy, by wiadomość trafiła do wszystkich jej członków. W tym krótkim poradniku dowiecie się, w jaki sposób utworzyć nową grupę kontaktów.

Tworzenie nowej listy kontaktów.

Aby stworzyć nową listę kontaktów:

  1. Logujemy się do Office 365 za pomocą danych swojego konta.
  2. Przechodzimy do aplikacji Poczta.
  3. Po lewej stronie ekranu znajdujemy dział Grupy, po czym klikamy znajdującą się obok ikonkę +.
  4. Na górnej belce widocznej w oknie klikamy ikonkę przypominającą V, znajdującą się obok Nowy co spowoduje rozwinięcie listy. Wybieramy z niej Lista kontaktów.
  5. Wyświetlony zostanie prosty ekran kreacji elementu. Na tym etapie należy uzupełnić puste rubryki, w polu Nazwa listy wpisując nazwę pod jaką ma ona figurować zaś w rubryce Dodaj członków wpisujemy użytkowników którzy mają się na niej znaleźć. Jeżeli okaże się to dla nas przydatne, w polu notatki możemy zapisać istotne (lub nie) informacje dotyczące elementu.
  6. Aby zatwierdzić proces, klikamy znajdującą się w górnej części okna ikonkę opisaną jako Zapisz.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Kontakty