No Man’s Sky trafi w czerwcu do Xbox Game Pass i Microsoft Store

No Man’s Sky trafi w czerwcu do Xbox Game Pass i Microsoft Store

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:48
26.05.2020
809 wyświetleń

Prawie dwa lata temu niewielki zespół Hello Games wprowadził graczy na Xbox One do olbrzymiego, generowanego proceduralnie uniwersum No Man's Sky. Wydanie to zbiegło się w czasie z aktualizacją Next, która dodała do gry tryb multiplayer. Od tamtego czasu niezliczona liczba podróżników łączyła siły, by przetrwać, eksplorować, handlować i budować bazy.

No Man's Sky jest świetnym przykładem na to, że niedopracowaną początkowo grę można za pomocą aktualizacji nie tylko uratować, ale uczynić z niej wyjątkowo grywalny tytuł. W międzyczasie takich większych aktualizacji było kilka i nic nie wskazuje na to, by "Bezludne Niebo" miałoby przestać się dalej rozwijać.

Gra No Man's Sky, inspirowana przygodami i wyobrażeniami, które uwielbiamy z klasycznych opowieści science-fiction, otwiera przed graczami galaktykę pełną niezwykłych planet, różnych form życia, niebezpieczeństw i dynamicznej akcji.

W No Man's Sky wszystkie gwiazdy są światłem odległych słońc, wokół których krążą tętniące życiem planety – możesz odwiedzić każdą, którą wybierzesz. Podróżuj płynnie pomiędzy przestrzenią kosmiczną a powierzchnią planet – bez żadnych ekranów ładowania i bez ograniczeń. W tym bezkresnym, generowanym proceduralnie wszechświecie odkryjesz miejsca i istoty, których inni gracze nigdy wcześniej nie spotkali (i możliwe, że nigdy nie spotkają).

Już w przyszłym miesiącu No Man's Sky trafi do Xbox Game Pass, co uczyni ją jeszcze dostępniejszą dla jego ponad dziesięciomilionowej społeczności. Dodatkowo w przyszłym miesiącu wersja gry na PC ukaże się w Microsoft Store (w tym momencie znajduje się tam tylko wersja na Xbox One).

To jeszcze nie wszystko. Skoro już jesteśmy przy temacie Xbox Game Pass, warto wspomnieć o spokrewnionej z nią akcji Games with Gold.

Games with Gold

Posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bezpłatnie pobrać i zagrać w cztery tytuły: Shantae and the Pirate’s Curse — 1 do 30 czerwca na Xbox One, Coffee Talk — od 16 czerwca do 15 lipca na Xbox One, Destroy All Humans! — od 1 do 15 czerwca na Xbox One i Xbox 360 oraz Sine Mora — od 16 do 30 czerwca na Xbox One i Xbox 360.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/05/26/no-man-sky-xbox-game-pass-june/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox