Największy meetup JavaScript - weź udział w wydarzeniu dev.js Online #22

Największy meetup JavaScript - weź udział w wydarzeniu dev.js Online #22

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:39
28.06.2021
1971 wyświetlenie

Zapraszamy do skorzystania z kolejnej już edycji wydarzenia dev.js Online #22, przeznaczonego dla programistów JavaScript. Wydarzenie online odbędzie się 1 lipca 2021 roku o godzinie 18:30. Event jest unikalny w skali całego kraju. Głównym jego celem jest wymiana wiedzy oraz pomoc specjalistom w rozwoju kompetencji zawodowych oraz lepszemu rozumieniu technologii. Z przyjemnością ogłaszamy, że CentrumXP obejmuje wydarzenie swoim patronatem medialnym!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja, pod linkiem:
https://app.evenea.pl/event/devjsonlinegraphql/

Podczas wydarzenia uczestnicy usłyszą jedną prezentację merytoryczna oraz panel pytań i odpowiedzi, podczas którego uczestnicy będą mogli zadawać pytania prelegentowi.

Agenda

    ➡ 18:30 - Start prezentacji: GraphQL w aplikacjach frontendowych - Mikołaj Dyczkowski
    ➡ Q&A - Pytania do prelegenta

Opis prelegenta:
+ Mikołaj Dyczkowski
Jestem programistą frontend z zamiłowaniem do tematów DevOps. Obecnie jestem częścią zespołu skupiającego się m.in. na optymalizacji wydajności strony produktu w Empiku, a w przeszłości tworzyłem nową aplikację webową Restaurant Week. W wolnym czasie gram na komputerze, konsoli i planszy oraz planuję kolejne wyjazdy.

Organizatorem wydarzenia jest społeczność dev.js — największa w Polsce organizacja zrzeszająca pasjonatów i profesjonalistów we Frontendzie i JavaScript. Jej przewodnim celem jest dostarczanie bezpłatnej edukacji premium dla polskiej branży IT. Społeczność dev.js organizuje wydarzenia stacjonarne, konferencje a teraz wydarzenia online. Więcej o społeczności znajdziecie na ich social media:

Zachęcamy do bezpłatnej rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu online!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://app.evenea.pl/event/devjsonlinegraphql/

Polecamy również w kategorii Wydarzenia specjalne