Nadchodzi głębsza integracja rozwiązań Adobe z Microsoft 365

Nadchodzi głębsza integracja rozwiązań Adobe z Microsoft 365

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:32
09.12.2021
1819 wyświetleń

Adobe ogłosił dziś kolejny etap w partnerstwie z Microsoftem, który ma na celu "przeobrażenie przyszłości pracy". Wspólne starania to odpowiedź na potrzeby klientów w ciągle zmieniającym się, hybrydowym świecie. Pogłębione integracje z Microsoft 365 będą obejmować m.in. oprogramowanie Adobe do obsługi podpisów cyfrowych i PDF oraz do automatyzacji dokumentów.

Ta nowa inicjatywa opiera się na latach współpracy Adobe i Microsoftu nad przyszłym miejscem pracy i transformacji cyfrowych doświadczeń. Jest skoncentrowana na głębokim osadzeniu wiodących możliwości PDF, e-Signature i automatyzacji dokumentów od Adobe w miejscu, gdzie firmy wykonują swoją najlepszą pracę — w Microsoft 365. Wspólnie rzecz biorąc, formaty plików Microsoftu i Adobe są większością plików biznesowych — i żadne dwie inne firmy nie są w lepszej pozycji, by wpłynąć na sposób, w jaki pracujemy.
— Adobe Communications

Rozszerzenie partnerstwa ma również na celu rozwiązanie paradoksu produktywności i uczynienie cyfrowej pracy i życia tak kreatywnymi, zespołowymi i efektywnymi, jak to możliwe — dodaje Jared Spataro, CVP w Microsoft. Dzięki temu miliony wspólnych klientów obu firm będą miały łatwy dostęp do najlepszych rozwiązań do obsługi dokumentów, gdziekolwiek się znajdują.

Oprócz snucia planów na przyszłość Adobe mówi też o ostatnich wspólnych osiągnięciach z Microsoftem. Wskazuje też na coraz wyraźniejsze zjawisko odchodzenia od papieru na rzecz form cyfrowych. Okazuje się, że w Adobe Sign, preferowanym rozwiązaniu e-Signature w całym portfolio Microsoft, liczba podpisanych cyfrowo dokumentów w ciągu ostatnich dwóch lat wzrosła 17-krotnie. Obecnie ponad 180 milionów aktywnych klientów komercyjnych Microsoftu uzyskuje dostęp do Adobe Sign w toku ich pracy.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blog.adobe.com/en/publish/2021/12/09/adobe-and-microsoft-partner-to-transform-the-future-of-work#gs.ie4ag6

Polecamy również w kategorii Microsoft 365