Microsoft chce pomóc w kontaktach między firmami a klientami

Microsoft chce pomóc w kontaktach między firmami a klientami

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
15:55
04.10.2018
830 wyświetleń

Microsoft testuje specjalny program skierowany do firm, które nastawione są na pozyskiwanie nowych klientów. Program ten, na razie w fazie beta, umożliwia utworzenie zweryfikowanego profilu biznesowego. Maile od firm, biorących udział w programie, będą w Outlook.com oznaczane jako zweryfikowane i zaufane. Informować o tym będzie specjalny niebieski znacznik.

Wersja beta jest darmowa, choć ograniczona jedynie do USA. Kiedy testy nowej usługi zostaną zakończone i ile finalnie będzie ona kosztować, tego jeszcze nie wiadomo. Nie wiadomo również, w jakich krajach będzie ona dostępna ani kiedy użytkownicy Outlook.com mieliby zacząć otrzymywać wiadomości z takich zweryfikowanych źródeł.

Outlook.com

Firmy z USA mogą się zapisać do testów już teraz i poprosić o miejsce w programie, które powinno być udostępnione w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Cała idea programu jest taka, że ma on ułatwić dotarcie do potencjalnych klientów, jednocześnie sprawiając, że będą oni otrzymywać wiadomości z pewnego, zaufanego źródła. Na użytkowników poczty elektronicznej spada obecnie nawałnica śmieciowych wiadomości. Możliwość wstępnej weryfikacji maila i odczytania go bez obaw o swoje dane to podstawa. Firma, która będzie posiadać taki zweryfikowany profil, będzie bardziej godna zaufania dla potencjalnego użytkownika.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.zdnet.com/article/microsoft-is-adding-verified-icon-email-promotion-features-to-outlook-com/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu