Microsoft będzie wspierać startupy w Indiach

Microsoft będzie wspierać startupy w Indiach

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:37
12.08.2019
1240 wyświetleń

Microsoft lubi inwestować. Kieruje się w tych działaniach jednak nie tylko chęcią zysku, ale również chęcią rozwoju różnego rodzaju startupów i inicjatyw technologicznych, które nie zawsze mają szczęście powstać w dobrze rozwiniętych i bogatych krajach. Choć Indie nie należą do krajów bardzo słabo rozwiniętych, to tamtejsze społeczeństwo cierpi na wiele bolączek, charakterystycznych właśnie dla krajów z wolnym tempem rozwoju.

Jedna z największych indyjskich korporacji, Reliance Industries, ogłosiła właśnie nawiązanie ścisłego partnerstwa z Microsoftem. Ma ono na celu długoterminowe przyspieszenie cyfrowej transformacji i uruchomienie kolejnych centrów danych. Jednak to nie wszystko. Partnerstwo to obejmuje takie usługi, jak Microsoft 365, Microsoft Azure oraz Microsoft AI. Microsoft wraz z Reliance będzie oferować darmowy dostęp do chmury dla startupów, by ułatwić ich rozwój.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-and-reliance-jio-to-offer-free-cloud-and-connectivity-setup-to-indian-startups/

Polecamy również w kategorii Microsoft