Microsoft Lists - premiera jeszcze w lipcu!

Microsoft Lists - premiera jeszcze w lipcu!

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
19:54
21.07.2020
1994 wyświetlenia

Właśnie Microsoft ogłosił, że jeszcze w lipcu nowa aplikacja Lists stanie się dostępna dla biznesowych użytkowników usługi Microsoft 365. Nowa internetowa aplikacja została zapowiedziana w maju tego roku na wirtualnej konferencji Build i już po 3 miesiącach zostanie oddana w nasze ręce - ręce użytkowników.

Czym jest Microsoft Lists? To aplikacja częściowo podobna do Microsoft To-Do i Plannera, ale nastawiona na śledzenie i organizowanie pracy. Lists są proste, inteligentne i elastyczne. Dzięki temu będziemy mogli być na bieżąco z tym, co dla nas najważniejsze. Pozwolą nam śledzić problemy, zasoby, procedury, zapasy i wiele więcej. Dzięki wbudowanym wielu szablonom od razu będziemy mogli przygotować nową listę, spersonalizowaną pod konkretny cel. Spodziewamy się, że aplikacja w polskiej wersji Microsoft 365 będzie się nazywać po prostu Microsoft Listy.

Microsoft Lists - Listy Microsoft

Microsoft Lists zostaną zintegrowane z Microsoft Teams, dzięki czemu będziemy mogli współpracować nad listami, używając elastycznych widoków siatki, kart i kalendarza. Sprowadza to zawartość i konwersacje obok siebie do jednego, zintegrowanego doświadczenia — informuje Microsoft. Będziemy mogli zarówno dodać istniejącą listę do kanału Teams, jak i utworzyć nową listę bezpośrednio w Teams oraz czatować o poszczególnych elementach listy.

Microsoft Lists - Listy Microsoft

Jak podaje Microsoft, jeszcze w lipcu Microsoft Lists dostępne będą jako aplikacja online w usłudze Microsoft 365 oraz w Teams. Wkrótce ma także zostać wydana dedykowana aplikacja na urządzenia z systemem iOS. O smartfonach z Androidem na razie nic nie wiadomo, ale zakładamy, że do końca tego roku taka aplikacja także zostanie wydana.

Microsoft Lists - Listy Microsoft


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-365-blog/microsoft-lists-begins-general-availability-roll-out-to/ba-p/1524768

Polecamy również w kategorii Microsoft 365