LinkedIn rozwija swoją platformę learningową dla firm

LinkedIn rozwija swoją platformę learningową dla firm

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:28
09.11.2018
982 wyświetlenia

LinkedIn Learning to platforma uruchomiona w 2016 r. po to, by pomagać pracownikom z całego świata w rozwijaniu umiejętności i zrozumieniu swoich ekonomicznych możliwości. Na jej zawartość składały się materiały od ekspertów z Lynda.com oraz wglądy i doświadczenia społecznościowe LinkedIn, co tworzyło razem interaktywną platformę do nauki. Do tego przedsięwzięcia dołączyła teraz piątka nowych partnerów.

Jesteśmy dziś podekscytowani, rozszerzając możliwości naszej platformy learningowej, ogłaszając, że tworzymy pojedyncze miejsce dla waszych pracowników, w którym mogą odkrywać i uzyskać dostęp do całej zawartości learningowej waszego przedsiębiorstwa. Otwieramy naszą platformę, by wasi klienci, którzy wykupili wiele źródeł treści, mogli oferować swoim pracownikom pojedyncze doświadczenie nauki, które jest spersonalizowane i społecznościowe, przez co łatwiem im będzie odkrywać i uczyć się nowych umiejętności, które mogą szybko zaaplikować.
– Hari Srinivasan, LinkedIn

Za pośrednictwem integracji z zawartością od partnerów wspólni klienci na platformie LinkedIn Learning będą mieli dostęp do materiałów od:

  • Harvard Business Publishing
  • getAbstract
  • Big Think
  • Treehouse
  • CreativeLive For Business

Są to "partnerzy inaugurujący" i LinkedIn już teraz zapowiada, że integracji będzie w przyszłości więcej.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://learning.linkedin.com/blog/whats-new/creating-a-richer-learning-experience-by-opening-up-linkedin-lea

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu