Które gry będą lepiej działać na Xbox One X niż na Playstation 4 Pro?

Które gry będą lepiej działać na Xbox One X niż na Playstation 4 Pro?

 Damian Lisak
Damian Lisak
13:27
19.06.2017
2355 wyświetleń

Microsoft wciąż stara się przekonać wszystkich, że jego najnowsza konsola jest najmocniejsza i najwydajniejsza spośród wszystkich dostępnych na rynku, czego dowodem są m.in. jej parametry techniczne. Co więcej, opublikowana została lista popularnych gier, które mają zostać ulepszone pod kątem działania na najnowszym urządzeniu Microsoftu, dając mu przewagę pod względem jakości (wyższa rozdzielczość) gier w stosunku do największego konkurenta na rynku konsol.

Do cech charakterystycznych Xbox One X można zaliczyć niewątpliwie większą moc obliczeniową od PlayStation 4 Pro (1,8 teraflopsa), obsługę rozdzielczości 4k wraz z możliwością streamowania przy 60 FPS (klatkach na sekundę), 9GB RAM DDR5 dostępnych do dyspozycji, kompatybilność wsteczną, a także cenę wynosząca 499 dolarów. Aby jeszcze bardziej przekonać do siebie potencjalnych klientów, powstała lista gier, póki co jedenastu, które będą działać lepiej i wydajniej na konsoli giganta. Poniższa grafika przedstawia konkretne tytuły gier, rozdzielczość, FPS-y, a także informację na temat różnicy między konsolą Microsoftu a Sony. Lista z czasem ma być na bieżąco aktualizowana o nowe tytuły i różnice między konsolami.

Gry działające lepiej na Xbox One X

Choć możliwości konsoli giganta prześcigają PlayStation 4 Pro, należy mieć na uwadze, że ten nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Niewykluczone, że Sony w odpowiedzi również w najbliższym czasie zaprezentuje swoje rozwiązanie. Ale czy będzie to rozwiązanie równie wydajne i tanie jak w przypadku Xbox One X, którego koszty produkcji rzekomo przewyższają zyski?


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/list-games-run-better-xbox-one-x-playstation-4-pro/

Polecamy również w kategorii Xbox One X