Menu kategorii
 • Korzyści marketingowe programu

  Korzyści marketingowe programu

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  02.04.2006
  2242 wyświetlenia

  Sprostanie standardom Programu " Designed for Windows XP" oprócz dobrego projektu i zapewnienia sprawnego działania z Windows XP posiada także inne korzyści. Spełnienie wymagań dla podstawowego poziomu umożliwia Ci używanie znaku "Designed for Windows XP" na Twoich produktach. Dodaje to konkretnych korzyści:

  • Widoczne i oczywiste odniesienie do jednej z najbardziej rozpoznawanych na świecie marek i do najnowszego, najbardziej zaawansowanego systemu operacyjnego.
  • Przejrzystą informację dla handlowców i producentów sprzętu OEM, polegającą na tym, że ich klienci nie będą mieli problemów z Twoim produktem.
  • Jeszcze bardziej czytelną informację dla klientów, dzięki której Twój produkt będzie dobrze współpracował z najnowszą technologią Windows.
  • Wspaniały sygnał dla rynku, że posiadasz nowy produkt.
  • Szeroka reklama i rekomendacja przetestowanych produktów w witrynie Microsoft, w ogólnoświatowym Katalogu Windows oraz w przypadku aplikacji dodatkowo w Polskim Katalogu Aplikacji dla Windows, będącym cennym źródłem informacji dla klientów na rynku lokalnym

  Katalog Windows

  Jedną z największych korzyści jakie twoja firma wyniesie z udziału w Programie Logo, jest nowy Katalog Windows. Katalog promuje produkty nim oznaczone i jest dostępny w systemie Windows XP poprzez menu Start, jak również przez strony www.microsoft.com, www.msn.com i stronę lokalną Microsoft www.microsoft.com/poland.

  Katalog Windows dostarcza szczegółowych opisów każdego produktu wraz z promowaniem marki (np. rysunek produktu lub zdjęcie pudełka), i linkiem do strony internetowej twojego produktu. Produkty, które spełniają kryteria "Designed for Windows XP- Optimized" otrzymują miejsce w witrynie w Katalogu Windows, z pierwszeństwem na liście w wynikach wyszukiwania i możliwością kolejnego ukazywania się na pierwszych stronach Katalogu i sekcjach odpowiednich Kategorii. Dodatkowo Twoje produkty, które nie spełniają kryteriów, ale mimo to są zgodne z Windows XP, zostaną wymienione w Katalogu ale będą znacznie mniej eksponowane niż produkty ze znakiem.

  Bardzo szybko użytkownicy mogą odnaleźć Twój produkt, sprawdzić czy działa poprawnie z Windows XP, a następnie przenieść się na Twoja stronę internetową, aby dokonać zakupu. Jeśli jest to stare urządzenie lub aplikacja wymagające uaktualnienia, informacja taka będzie umieszczona w katalogu, jak również link do strony z uaktualnieniem. W wielu wypadkach Microsoft jest w posiadaniu tego uaktualnienia.

  Katalog Windows jest wspaniałym narzędziem dla Twojej firmy do robienia interesów. Konsumenci mogą nie tylko sprawdzić czy produkty, które chcą kupić dobrze działają z Windows XP, ale mogą również je nabyć. Możesz dosłownie przedstawić swój produkt milionom potencjalnych klientów, ponosząc jedynie minimalne koszt uczestnictwa w Programie.

  Przykład:
  Agnieszka kupiła właśnie kamerę cyfrową i chce znaleźć aplikacje do edycji zdjęć, która będzie działać na jej nowym komputerze z Windows XP. Agnieszka wchodzi do menu Start i wybiera Katalog Windows. Wśród wymienionych tam produktów szuka aplikacji do edycji zdjęć, która bardzo dobrze współpracuje z Windows XP. Dostrzega nową wersję programu wyróżnioną jako "Designed for Windows XP. Klika na Więcej Informacji i zauważa że aplikacja ta posiada funkcje, których Agnieszka potrzebuje. Klika na link Kliknij aby Kupić, który poprowadzi ją do strony gdzie będzie mogła kupić produkt bezpośrednio od uczestniczącego w Programie partnera.

  Najbardziej oczywistymi korzyściami, jakie osiągniesz z Katalogu Windows są:

  • Możliwość eksponowania swojego produktu i jego opisu na często odwiedzanej stronie - tylko kilka kliknięć od menu Start. Będzie Ci bardzo trudno znaleźć częściej odwiedzaną stronę do wystawienia swojego produktu - jedyne co musisz zrobić, aby umieścić swój produkt w Katalogu Windows to wziąć udział w Programie "Designed for Windows XP.
  • Partnerzy, którzy spełniają kryteria "Designed for Windows XP - Optimized" są w Katalogu Windows odróżnieni od tych, którzy spełniają tylko minimalne wymagania, aby dostać się do Katalogu. Jeśli spełniasz kryteria "Designed for Windows XP - Optimized" Twoje produkty są lepiej eksponowane przed potencjalnymi klientami.
  • W przypadku aplikacji proponujemy szeroką reklamę i rekomendację ze strony Microsoft na rynku polskim w lokalnej witrynie Polski Katalog Aplikacji dla Windows

  Katalog Polskich Aplikacji dla Windows

  Katalog Polskich Aplikacji dla Windows - zawiera opisy ponad 400 profesjonalnych aplikacji.

  Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Katalog stał się aktualnym i przydatnym narzędziem w pracy z komputerem. Zwiększyliśmy możliwości wyszukiwania programów za pomocą wyrazów kluczowych, rozbudowany został również dział zastosowań. Firmy, które zostały dopuszczone do zamieszczenia opisów swych produktów w Katalogu, prezentują niezwykle interesujące rozwiązania pomagające w pracy na wielu płaszczyznach w przedsiębiorstwie, jak i we współpracy kilku organizacji.

  Katalog wydawany jest na CD oraz jest dostępny na stronach www.microsoft.com/poland/windows/catalog. Jest to jedna z najbardziej korzystnych i szerokich możliwości reklamy produktów producentów oprogramowania wśród klientów na rynku lokalnym.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Program "Designed for Windows XP"