GTA Online w subskrypcji na Xbox Series X/S

GTA Online w subskrypcji na Xbox Series X/S

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
21:10
25.03.2022
1126 wyświetleń

Przedłużanie życia i zarabianie na GTA V trwa w najlepsze. Rockstar Games zapowiedziało właśnie, że sztandarowy tytuł studia będzie dostępny w modelu subskrypcyjnym. Sprzedaż rozpocznie się 29 marca. Wcześniej w tym miesiącu GTA V odświeżona graficznie wersja pojawiła się na konsolach obecnej generacji Xbox Series X|S.

Grand Theft Auto V sprzedawane w modelu subskrypcyjnym będzie dostępne jedynie na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5. Dotyczy to jedynie GTA Online. Tryb fabularny nie będzie zawarty w tej opcji. Rockstar Games nie podaje konkretnego powodu, dla którego pominięto komputery PC, ale można założyć, że chodzi o zbyt dużą liczbę cheaterów, z którymi firma nie jest sobie w stanie poradzić lub fakt, że zdecydowana większość graczy bawi się na nieoficjalnych serwerach społeczności.

Gracze decydujący się na płatność cykliczną będą otrzymać regularne bonusy. Każdego miesiąca na saldzie w grze pojawi się 500 tys. dolarów, dodatki Role Play i unikatowe ulepszenia samochodów. GTA V w modelu subskrypcyjnym wyceniono na 5,99 dolarów miesięcznie.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/rockstar-games-introduces-new-gta-subscription

Polecamy również w kategorii Gaming