Edge Canary 81.0.413.0  z nowymi ustawieniami profili

Edge Canary 81.0.413.0 z nowymi ustawieniami profili

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:17
04.02.2020
681 wyświetlenie

Przeglądarka Edge jest już oficjalnie dostępna ale nadal jest rozwijana. Dziś do wersji testowej Canary, która jest aktualizowana codziennie, trafiła nowa opcja ustawień profili. W Edge możemy zalogować się do kilku różnych kont i płynnie między nimi przechodzić. To może być przydatne na przykład w sytuacji, gdy na jednym komputerze korzystamy z konta służbowego oraz prywatnego. Nowa opcja to preferencje wielu kont i na razie pozwala tylko na jedną, ale bardzo przydatną rzecz.

Edge Canary

Możemy ustawić domyślny profil, który będzie wykorzystywany do otwierania linków. Do tej pory Edge uwzględniał zalogowany właśnie profil. Teraz będziemy mogli ustawić jeden z nich jako podstawowy i domyślny, a drugi będzie wówczas profilem dodatkowym. Microsoft dodał także sekcję „Telefon i inne urządzenia” w Ustawieniach. Nowa sekcja ma głównie charakter informacyjny, ponieważ Edge jest dostępny na wielu platformach. Sekcja zawiera również kod QR, który można zeskanować i przekieruje użytkowników do aplikacji Edge w odpowiednim sklepie z aplikacjami.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/edge-canary-gets-support-for-multiple-profile-preferences-and-more-in-the-latest-update/

Polecamy również w kategorii Edge