E3 2020 ponownie w rękach Microsoftu. Sony odpuszcza kolejny raz

E3 2020 ponownie w rękach Microsoftu. Sony odpuszcza kolejny raz

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
08:48
14.01.2020
833 wyświetlenia

Myślę, że spokojnie można rozpocząć odliczanie do kolejnej edycji targów E3, które odbędą się w czerwcu w Los Angeles. Będą to targi wyjątkowe, bo nie tylko będzie to pierwsze E3 w nowej dekadzie, ale też początek nowej generacji konsol. Wygląda na to, że podobnie jak rok temu, targi te zostaną zdominowane przez Microsoft i jego konferencję Xbox. Sony ponownie odpuściło i na E3 się nie pojawi. Japończycy doszli do wniosku, że charakter E3 nie odpowiada temu, co Sony chce w tym roku przedstawić. Dlaczego? Czyżby obawiali się bezpośredniego starcia z Microsoftem?

Tymczasem Microsoft, za pośrednictwem szefa Xbox Phila Spencera, oficjalnie potwierdził, że na E3 2020 oczywiście się pojawi i znowu szykuje dla nas wielkie wydarzenie spod znaku zielonego X. Spodziewamy się nie tylko ujawnienia pełnej specyfikacji i ceny konsoli nowej generacji, czyli Xbox Series X, ale również nowych tytułów gier, nad którymi gigant stale pracuje.

Nasz zespół ciężko pracuje nad E3, nie możemy się doczekać, aby podzielić się ze wszystkimi, którzy lubią grać, tym, co nas czeka. Nasze działania konsekwentnie napędza skrzyżowanie kreatywności i postępu technicznego. Rok 2020 to kamień milowy w tej podróży dla zespołu Xbox. #XboxE3#E32020


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-confirms-its-presence-at-e3-2020-after-sony-pulls-out/

Polecamy również w kategorii Xbox