Cztery tytuły za darmo w listopadowym Xbox Games With Gold

Cztery tytuły za darmo w listopadowym Xbox Games With Gold

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:44
29.10.2020
2008 wyświetleń

Zbliżamy się do końca października. Od niedzieli posiadacze subskrypcji Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli bezpłatnie pobrać i grać w dwa nowe tytuły w ramach serii Games With Gold. Kolejne dwie zostaną dodane w połowie miesiąca. Jakie to tytuły, ile można na nich zaoszczędzić i wreszcie w jakich okresach będą pozostawały dostępne?

Aragami: Shadow Edition

Jesteś Aragami, mściwym duchem władającym mocą kontrolowania cieni. Przyzwała cię Yamiko, dziewczyna uwięziona w fortecy Kyuryu. Udaj się w mroczną podróż pełną krwi i straszliwych sekretów i poznaj prawdziwe znaczenie słowa aragami. Użyj swoich nadnaturalnych mocy, by przeniknąć do okupowanego Kyuryu i walcz ze światłem za pomocą cienia. Odkryj historię bratnich dusz związanych ze sobą losem, który wykracza poza granicę czasu i śmierci.

Gra będzie dostępna za darmo w dniach 1-30 listopada. Cena w Microsoft Store: 79,99 zł

Swimsanity!

Swimsanity! to wieloosobowa, podwodna strzelanka z pełnymi akcji trybami współpracy i rywalizacji. Można grać zarówno online, jak i w sieci lokalnej. Gracz wciela się w Moobę – mechanicznego bohatera używającego różnych wzmocnień i broni, aby przetrwać w podwodnym świecie.

Gra będzie dostępna za darmo w dniach 16 listopada - 15 grudnia. Cena w Microsoft Store: 69,99 zł

Full Spectrum Warrior

Strategiczna gra czasu rzeczywistego wyprodukowana przez Pandemic Studios i Mass Media Inc. a wydana przez THQ na komputery osobiste, PlayStation 2 i oryginalnego Xboxa. Gra zyskała ulepszenie dla Xbox One X.

Gra będzie dostępna za darmo w dniach 1-15 listopada. Cena w Microsoft Store: 59,99 zł

LEGO® Indiana Jones™

Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues – gra wydana w 2009 przez LucasArts. Producentem Traveller’s Tales. Jest to sequel do gry wydanej w 2008 roku, Lego Indiana Jones: The Original Adventures. Gra pozwala graczom na granie we wszystkie 4 filmowe przygody, zawierając najnowszy film w serii, Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, który nie występował w poprzedniej wersji gry. Gra, pomimo że jest sequelem, zawiera nowo zaprojektowane poziomy dla wszystkich czterech filmów.

Gra będzie dostępna za darmo w dniach 16-30 listopada. Cena w Microsoft Store: 49,99 zł


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/10/29/new-games-with-gold-for-november-2020/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox